erkekler masturbasyon yaparken sevgilisini hayal eder mi

Soru

erkekler masturbasyon yaparken sevgilisi varsa sevgilisiyle seviştiğini mi hayal eder yoksa daha güzel kadınla birlikte olduğunu mu

Cevaplar ( 8 )

 1. 4

  erkek veya kadın fark etmez masturbasyon yaparken hayal ettiği kişi veya nasıl seks yaptığının hayali aslında insanların çok fazla karanlık tarafıdır belkide insanların en çok hayal kurduğu eylemlerden biridir bu hayaller genellikle kişinin gizli kalmış arzuladığı dışa vurmak isteyipte yapamadığı şeyleri gerçekleştirme isteğinin bir sonucudur sevgilin seni masturbasyon yaparken hayalde edebilir başka kızlarıda bu durum bizim için cevaplanması zor bir sorudur.

 2. 4

  merhaba, mastürbasyon bir tür kendi kendini tatmin etme süreci ve eylemi olduğu için kişinin kendisini heyecanlandıracak uyaracak şeyler düşünmesi beklenir. bu hayal kurma aşamasında sevgilisini düşünüyor olabilir yada başka kadınları, belki daha çılgın şeyleri de düşünmesi mümkün. sonuçta düşünce sistemi hayal gücü etkili bir uyarandır. hayal kurmada sınır yoktur, herhangi bir şeyi düşünüyor olabilir. bu hayatta düşüncelerle eylemlerin ilişki çoğu zaman vardır. düşünmek ve hayal etmek doğru şekilde kullanılmalı, yoksa insanın yaşantısı bundan etkilenerek düşüncelerin ekseninde hayatları sürüklenir. örneğin sevgilisi ile sevişirken erkek başka bir kadını düşünebilir, bunu düşünmek erkeği uyarıyorsa ereksiyon ediyorsa sorun yok. bu noktada düşüncelerini başkasına söylemiyor, ve eyleme dökmüyorsa, düşüncelerin kontrolü kendisindeyse düşünüp sonra kenara atabiliyorsa sorun yok. ama bunu fantazi için düşünüp sonra kendini tutamıyor eyleme geçmeye başlıyorsa bu kendini kontrol edemediğinin belirtisidir. bu tip insanlar aldatılmaya ve yönlendirilmeye açık olurlar, sürekli kolayca hataya düşerler. o sebeple düşünülen ile hayal edilen ile gerçeklik hiç bir şekilde karışmamalı, kontrol bireyin kendinde olmalı. kısaca düşünceler hayaller sizi değil, tam tersine siz onları kontrol etmelisiniz.

 3. 2

  Bazen ediliyor ama her zaman degil. Bazi gördüğün baska bir kizda aşırı zevk verebiliyor hayalinde.

 4. 8

  Azgınlığin derecesi ve o an ki ruh haline bağlı olarak değişiyor sevgili, yada arzuladığın başka birisi

 5. 6

  neden illa kadınları düşünsün belki, erkekleri de düşünüyordur, ne bilirsin belki strapon hayal ediyordur ops! (ayıp ayıp ağzıma biber sürmek lazım, erkekler hiç öyle şey düşünürlermi)

 6. 4

  Kesinlikle eş değil başkası düşünülür Ben Nancy var onu düşünüyorum hep mesela

Bir cevap bırakın