boşalmanın geldiğini nasıl anlarım

Soru

kocamla seks yaparken çoğu zaman ben üstte oluyorum, bu pozisyonu daha çok seviyoruz. eşim prezervatif sevmediği için genelde korunmak için geri çekilme yada dışarı boşlama yöntemini tercih ediyoruz. ya şöyle bir şey oluyor ben üstteyken tam havaya giriyorum zevk almaya başlıyorum, kocam kalk kalk geliyorum diyor, kalkıyorum boşalıyor, siliyoruz sonra tekrar oturup devam ediyorum ama zevki çoktan kaçmış oluyor. bunu söyleyince o zaman sende boşalanın geleceğini anlaman yavaşlaman lazım ki bende boşalmadan durayım diyor. iyi de işte onu ben anlayamıyorum, tempoyu tutturup havaya girince vajina sanki uyuşmuş gibi oluyor zevk odaklanıyorum. yani erkeğin boşalmadan önce boşalmaya yaklaştığını nasıl anlatım ? bunu hissetmek mümkün mü ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  bu sizin anlayabileceğiniz bir şey değil. eşiniz boşalacağını anladıktan sonra sizi uyaracak, o ara pozisyon değişebilir veya penetrasyonu kesip el ile vajinanızı uyarmaya devam edebilir. doğru iletişim önemli.

 2. 6

  ya adam biraz arızamı anlamadım, ağzı yokmu kendisi yönlendirmeyi bilmiyor mu, kadının anlamasını neden bekliyor çözemedim. fantazi mi bu ? yoksa ciddi ciddi böylemi duşunuyor adam.

 3. 3

  eşinin kalk kalk geliyorum dediği nokta son nokta. ondan öncesindeki duyumlara odaklanması lazım kalk geliyorum demesinden 10 sn öncesinde anlaşılıyor 10sn erken dese o anda dursan ani refleks geçse sonrasında devam edebilirsiniz. eşinin sadece kendi duyumlarına odaklanması lazım. problem burada. duyumlara odakladığı zaman durup başla yöntemi ile kendini kontrol edebilir ve zaman boşalmayı durmadan sadece yavaşlayarak erteleyebilir. sadece zaman.

 4. 3

  tahminimce fazla sürmez hamile kalirsın gibi. oyle gözüküyor🙂

 5. 4

  bunu sizin anlamanız neredeyse imkansız ancak eşiniz bunu anlayıp sizi yönlendirebilir

 6. 6

  yüzüne bakarak tahmin etmeye çalışırsın en fazla yavaş derse boşalması yakındır

 7. 3

  onu partneriniz bilir lakin boşalacak adam az çok belli olur. yüz ifadesinden, hareketlerinden, kasılmasından, titremesinden, çıkardığı seslerden anlaşılır.

Bir cevap bırakın