erkekler için jartiyer mi yoksa yoksa etek mi üretilse daha seksi olur

Soru

merhaba pek çok ürün bayanlar için üretilmiş fakat bazı beyler var ki bayanlardan daha güzeller sizce böyle bir seçenek olsa erkeklere daha çok jartiyer mi etek mi daha çok yakışır.

Cevaplar ( 9 )

  1. @seksilla tatlım bence her ikiside olur her iki parçada güzel seçim tabi yakıştırabilene kombinleyebilene

  2. Jartiyer hiç denemedim bilmiyorum ama etek kesinlikle üretilmeli.

  3. merhaba, biraz karmaşık ve kişisel bakış açısına göre şekillenip yorumlanabilecek konular bunlar. lakin alışkanlık olarak bile erkekler hala çoğunlukla giyinmeyi bilmiyorlar. bazen moda konusunda bayanlara söylenseler de kendileri fazlaca uyumsuz giyinebiliyorlar. hal böyle olunca biraz daha giyim ürünleri tercihi konusunda fikir sahibi olmalılar ki bu konuda yorum getirmeyi başarsınlar. üstelik bırakın erkekler için üretilmeyi kadınlarımız bile mevcutta kendilerini hoş gösterecek iç giyim yada fantazi giyim ürünlerini kullanmıyorlar. bazı ülkelerde erkeler etek benzeri kıyafetler kullanıyorlar. ama jartiyer sanırım yok. jartiyer ilk keşfedildiği dönemde erkekler içinde üretilmiş ancak erkekler ince ruhlu olmadığı için kot pantolon tercih etmişler. sonunda tabi üretilmez olmuş. son zamanlarda bu dedikleriniz hayli revaçta çinli toptancı sitelerinde benzer erkek ürünleri satışı ve çeşitliği artmış durumda.

  4. @seksilla sen bir erkek olsaydın hangisini giymek isterdin benim kaslı bacaklarıma her ikiside sığmaz:)

    • şekil olarak kısa etekler hoş görünüyor. liseli eteği diye bir kavramda var onlarıda çok kullanıyorlar fantazilerde. hem neden illa bir onu bir bunu seçmek lazım. eteği giyince altına da jartiyet gayet hoş olmuyormu. alt açıdan bakınca çok hoş bir görsel veriyor. ama günlük kullanım için bir erkek ne diye giyip bunu gezsin bilemedim 🙂 seksila tahminimce jartiyer tercih eder gibi geliyor.

  5. jartiyer vs etek kapışması mı var? bence etek kazanır, ne güzel olur kadınlar kullanıyorlar efil efil havadar, kot pantolon gibi sıkmıyor, birde tanga mıdır nedir giydinmi acayip ferah olur

  6. etekte – jartiyer de bize yakışmaz altında naif ince nazik görünümlü bacak lazım düşünsene etek giymiş erkek ama alt kısımda kaslı bacaklar güzel görünmez …

  7. ayy jartiyerli çok iyi olurlar 😂 bir de tanga ohh mis😂 etek olsa bize karşı direk hazır olurlar olmaz oyle 😉

Bir cevap bırakın