erkekler için anüs kılları kesilir mi

Soru

merhaba herkese. anüs kılları kesmenin bir zararı var mı? ben görüntüsü ve hissinden çok rahatsız oluyorum. bir zararı yoksa nasıl kesiyorsunuz? ben banyo traş bıçağı ile kesiyorum ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 4

  kesebilirsiniz bir zarari yoktur aksine temiz olur. bende tras bıçağı kullanıyorum

 2. 2

  ya erkeklerin popo kılıyla ne işi var, erkeğin genlede poposu kıllı olur. yok ben illa alacağım diyorsan jilet hiç iyi bir tercih değil, ucları kalır diken gibi batar. pürüzsüz temiz olacaksa hakkını veremeli ağda ile kökünden almalısın.

  • 8

   ne demek ne işi var işi olmaz olur mu. temizlik bu sahsen ben kendimi daha temiz hissediyorum. yani cokta detaya girmek istemiyorum

 3. 4

  kesinlikle ağda daha iyi ama erkeklerin canı tatlı, hemen acır dayanamazlar. ağda ile alınırsa daha konforlu ve parlak olur. tabi jilet kullanmak kimine göre daha kolaycı çözüm olabilir. tabi sonrasında her ne şekilde olursa olsun ciltte oluşan tahriş ve tahrip geçene kadar hijyene dikkat etmek önemli bir faktör. yoksa yara bere sivilce içinde kalırsınız bir türlü iyileşmez acır kaşınır rahatsız olursunuz.

  • 2

   verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. ağda işleminde kıl zayıflaması olur mu? ne kadar sürede bir ağda yapılmalı?

 4. 7

  bayanlar için ağda yap demesi kolay onların kılları çok ince erkeklerin kılları kalın haliyle daha çok acı veriyor, bende hem penis bölgesini hemde anüs ü jiletle alıyordum, geçen hafta hamam otunu denedim tavsiye ederim hem kökten alıyor hem tahriş yok.

 5. 4

  tavsiyeleriniz için teşekkürler. hamam otu için bir araştırma yapıp kendi tezgahımdan geçireyim. görüşler olumlu ise kullanırım

Bir cevap bırakın