cinsel isteğiniz artınca sanal seks yapar mısınız

Soru

merhaba ben 22 yaşında bir erkeğim sanalda tanıştığım kişilerle zaman zaman cinsellik konuşuyoruz daha önceden masturbasyon yapardım şimdilerde hem sanal seks ve masturbasyon yapıyorum çok keyif alıyorum sizce bu normal mi

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  yaa nasıl çabucak netten kız bulup ve o kızı sanalda seks yapmaya ikna ediyorsunuz bu işin bir sırrı belli nedir pekii….

  • 4

   galiba o kızlar önceden hazır bekliyorlar, ikna etmeye gerek kalmıyor 🙂

 2. 5

  merhaba, günümüzde her şeyin sanal dünyaya taşınmaya başladığı bir dönemde bu tür eylemlerin artık normal sayılması gerekiyor. kendi başına gözlerini kapatıp mastürbasyon yapmaya göre sanal olarak karşıdakini görerek mastürbasyon yapmak çok çok daha zevkli bu tartışmasız kesin yani. lakin burada zevkin dışında hiç fark etmediğimiz faktör beyin aktivitemizin gittikçe azaldığı gerçeğidir. eskiden hayal gücümüzü kullanırdık, beyin egzersizi olurdu, bilincimizi aktif tutardık, lakin sanal dünyaya girince bunların hiç biri olmuyor sadece ekrana odaklanıp maymun gibi ne izletiliyorsa onu izliyoruz. genç yaşta psikolojik bozukluklar alzheimer gibi erkenden bunamaya kafa gitmeye başlıyor çünkü beyini zekâyı kullanmıyoruz, kullanılmayan beyinin nöro gelişimi duruyor üstüne gerilemeye başlıyor. bildiğiniz gibi kullanılmayan duran paslanır çürür. işte içten içe bizde böyle çürüyoruz. renklerimizi kaybediyoruz. sanal seks yapmayın demiyoruz, beyninizi aktif tutun, gördüğünüz şeyin üstüne hayal gücünüzü de katmaya çaba gösterin. düşünün, hayal kurun, beyninize egzersiz yaptırın.

 3. 10

  önce sanal sonra dayanamayıp anal oluyorsa durum sakat, hastalığı var, organ mafyası var, hırsızı dolandırıcısı var. dikkat edin yaptıklarınız görüntülü sanalda kalsın gerçeğe döndürmeyin. bir şey daha görüntünüz kaydediliyor olabilir ona göre tedbirli olun, yarın kendini videonuzu porno sitelerde görürseniz şaşırmayın.

 4. 5

  herkes yapar bunu gayet normal

 5. 4

  telefonda sanal seks yapmak acayip güzel bişi biri sana erotik seksi cümleler söylüyor sende elinle kendini elle tatmin ediyorsun zevk aldığın zaman çok güzel oluyor

Bir cevap bırakın