anal yoldan prostat uyarımı ile penise dokunmadan boşalmak

Soru

oral ve anal sexi çok seviyorum ve isteyerek yapıyorum anal sexde kendiliğimden boşalmak istiyorum ama olmuyor elle boşalmak zorunda kalıyorum arkadaşımla ilişkiye girdiğimde kendisi çok güzel boşalıyor sebebi nedir, yöntemi tekniği varmı yardımcı olurmusunuz lütfen ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 5

  bunu her erkek başaramaz. biraz yoğun haz alabilen bir yapıya sahip olmanız lazım. heleki mastürbasyon yapan biri iseniz penis ile haz almaya alışmışsınızdır. bu sebeple hiç bir zamaman gerçekleştiremezsiniz. zaten mastürbasyon yapanalrda haz duygusu körelmiş oluyor diğer kişilere göre daha az zevk alıyorlar. dolayısı ile yeterince zevk alamaz ve zirveye ulaşıp orgazm olamazsınız. tabi bazen doğru şekilde prostat uyarımı yapamadığınız içinde olmuyor olabilir. bu olay birinin size tarif etmesi ile değil kendi kendinize hissederek çözebileceğiniz bir deneyimdir.

  • 3

   çok tşk edrim saolun titreşimli vipratörle olurmu cevaplarsanın çok sevinirim

  • 3

   @cem daha önce benzer soruları cevaplamıştık, ancak kısaca söylemek gerekirse titreşimli hiç bir oyuncak işinize yaramaz. anlamak için gerçek dünya simülasyonu yapın, siz hiç titreşimli penisi olan erkek gördünüz mü, cevabınız hayırsa o halde gerçekçi olmayan hiç bir oyuncağa yaklaşmayın.

 2. 4

  @erotic-girl göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok tşk ederim size

 3. 2

  penise dokunmadan anal yoldan orgazm olup boşalmak büyük konsantrasyon ister. bu hazza çok iyi odaklanabiliyor olmalısınız, çok uzun süre hiç elle mastürbasyon yapmamanız gerekiyor. tabi kullanmak için prostatı tam olarak uyarabilen iyi bir oyuncağa ihtiyacınız var. dildo, realsitik penis, belden bağlamalı strapon, prostat masaj aleti yada anal plug gibi bir oyuncak olabilir. tabi bunların içinden prostat uyarımına uygun olanını seçmek lazım, rastgele bir tanesi iş görmez. gerçekçi penise yakın birşey olası lazım. ne olacak nasıl olacak hangisini alayım diye sormayın işte oda sizin zevkinize ve tercihinize kalıyor. en az 17 cm uzunlukta, 4 cm kalınlıkta, yumuşak olmayan, anala uygun yüzeyi düz olan bir oyuncak seçebilirsiniz.

  • 4

   çok tşk ederim cd hülya sizinle tanışmak ve daha detaylı sohbet etmek isterdim sizcede sakıncası yoksa tabiki

 4. 3

  bence penis kilidi alıp penisinize dokunmadığınız için anal orgazm yaşarsınız ben aldım kulanmaya başladım elleyemedğimim için boşalıyorum ama anal zevk yada uyarılarak

 5. 5

  eğer 31 çekerek boşalamya alıştıysan, uzun süre 31 çekmeye ara vermen bunu kendine unutturman cinsel isteğini bu alışkanlığını köreltmen lazım. bu şekilde bo boşalma orgazm olma hissi için anal uyarıma odaklanmalısın. ancak o zaman istediğin şekilde doyuma ulaşmayı gerçekleştirebilirsin. @herhangibiri önerdiği gibi penis kilidi de bu süreçte faydalı olabilir. uzun süre mastürbasyonm yapmamak, penis kilidi kullanmak, iyi bir dildo almak, arada sırada anal alıştırmalar yapmak faydalı olur. bir süre sonra zaten istediğin şekilde boşalabilir hale gelirsin.

Bir cevap bırakın