bi femboy erkek sissygasm yaparak nasıl rahatlatılır

Soru

slm millet. 26 yaşında daha önce kızlara ilgi duyan ama şimdi erkeklere de ilgi duymaya başlamış birisiyim. birkaç aydır görüştüğüm başka şehirde yaşayan, 21 yaşında femboy arkadaşım var. önümüzdeki zamanlarda buluşmayı planlıyoruz. tabi buluştuğumuzda ilişki yaşayabiliriz, eğer yaşarsak onu en iyi şekilde memnun etmek rahatlamasını sağlamak istiyorum. yalnız anal seks ile mi rahatlar, yoksa penisiyle oynayarak mı rahatlar kestiremedim. tam olarak onun ne sevdiğini bilmiyorum internette sissygasm denilen bir yöntem var bunu uygulasam hoşlanır mı ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  sissygasm dediğin sissy bir bireyin kadınlar gibi pasif olarak tatmin olması olarak düşünülebilir. tabi bu bağlamda parnerin ne istiyor nelerden hoşlanıyor fikir sahibi olman lazım. genelde çok tercih edilen posizyonlar ayakta arkadan yaparken o boşalana kadar penisiyle oynaman yada daha konforlu olsun dersen sen yatakta uzanırsın oda sana yüzü dönük penisin üstüne oturur sende o üstte zıplarken penisiyle oynarsın birlikte boşalmaya çalışırsınız öyle bir fantazi olabilir. tabi unutmamak lazım sağlık açısından korunmak prezervatif kullanmak önemli. birde daha önce partnerin anal yapmadıysa bir anda sert şekilde anal yapmaya çalışmayın. öyle bi durumda bir birinize elle tatmin parmaklama falan yapabilrisiniz. ek olarak sissylerin çokça tercih ettiği penis kilidi takıp arkadan doggy pozizyonunda boşalana kadar seks yapmak.

 2. 2

  bu durum sana ve partnerine kalmış burada sorup aldığın cevapların muhtemelen uygulamada çok karşılığı olmayabilir. çünkü kerkesin zevk yada haz anlayışı farklı olabilir. en güzeli çok düşünmemek, seks cinsellik planlı olmuyor, spontane gelişmesi ve yaşanması daha güzel. tabi yine önerilen teknikleri aklının bir ucunda bulundur belki lazım olur kullanırsın. ilk gerçek buluşma beklediğiniz gibi olmayabilir, sadece sohbet etmek bir birinizi tanımak isteyebilirsiniz.

 3. 3

  femboy arkadaş nasıl buldunuz? büyükşehirlerde sanıyorum daha kolay bulması ama internet ortamında mı tanıştınız?

 4. 2

  sissygasm denilen olayda amac partnerinizin penisini hic dokunmadan onu hazza ulastirmaktir penis kafesi burada kullanabilirsiniz

Bir cevap bırakın