ereksiyon ve erken boşalma sorunum var diye karım beni aldattı

Soru

merhabalar, yaşım 47, nerdeyse 25 yıldır evliyim. eşimle sorunlar yaşıyoruz. her fırsatta benim yetersiz olduğumu söylüyor. erken boşalma sorunum vardı bunun için bir çok şey denedim fayda olmadı, sonrada ereksiyon sertleşme sorunları başladı, hal böyle olunca iyice hırslanmaya tavır yapmaya başladı. beni tehdit ediyordu, git tedavi ol yoksa erkek diye yanıma gelme diye. doktora gittim ama dediğine göre bunun bir ilacı ve kesin tedavisi yok dedi. mesele erkekte bitiyor dedi. ilaç gibi şeyler ancak destekleyici olur diye anlattı. denediğim hiç bir şeyden fayda görmedim. zaten 2 yıldır hiç ilişkiye girmedik ki bende istemedim çünkü yapamıyordum. sonra beni aldattığını anladım. genç birisiyle görüşüyordu. tabi sonunda ayrıldık. şu an kadınlara hiç güvenim yok, istedikleri olmayınca hemen niyetini bozuyorlar. kadınlar için seks cinsellik bu kadar çok mu önemli ? seks olmadan hayat sürdürülemez mi ?

Cevaplar ( 6 )

  1. onlar için önemsizmiş gibi bahsederler ama çükü kalkmayan bir erkekle de birlikte olmazlar. sanirim haklılar da.. gerçekler acımasız ve sert..umarım sorununa çözüm bulursun..bir psikologa gitmeni öneririm..

  2. sorunun için gerçekten üzüldüm. yalnız atladığın bir şey var ki oda şu; bir kadının orgaz olması için erekte olmuş bir penis gerekmez. bir kadın penis olmadan oral seksle daha yüksek bir zevk alarak orgazm olurlar. ilişkide penis bir araçtır penis olmadan da her türlü orgazm yaşanabilir. sevgilerle kalın..

  3. bir kadın için seks çok önemlidir, bunu sormuşsunya hani, seks demek kadın erkek ilişkilisinin bütün dinamiklerinin omurgası demektir. şöyle düşün seks için bir araya gelen varlıklarız zaten, öyle dizilerde ki filmlerde ki gibi olmuyor çoğu şey, erkek ve kadın bu iki varlık bir araya geldiyse seks yaparlar ve seks bu birlikteliğin ömrünü belirler. sen 47 yaşına kadar kadının bu isteğini yerine getirememişsin ve kadın doğal olarak genç birini bulunca gidip işi çözmüş, burada kadının hiç bir suçu yok. bunu her kadın yapar hemen hemen, eğer böyle bir ilişkisi varsa, birde biraz beta bir karaktersen kadını elinde tutmayı bekleme boşuna. erkek yatakta belli olur, erkeklik akşam evine ekmeğini götürendir falan gibi salak salak laflara bu toplumu inandırdılar yıllarca, erkeklerde zannettiki bu görevlerimi yapsam yeter. halbu ki erkek dediğin her koşulda erkek olduğunu hissettirmeli dostum. sana şöyle bir tavsiye verebilirim kadın aldatırsa olay bitmiştir çöp kutusunu kurcalamaya gerek yok, unut hatunu gitsin. ve bir kaç takviye ilaç alıp bu konunun üzerine git ve çöz bu işi, kadın dediğin varlık böyledir 47 yaşına kadar anlamış olman ve çoktan çözmüş olman gerekirdir ama boşver olan olmuş. dünya dönüyor milyarlarca insan var, sorununu bir an önce çöz. doktorların faydası dokunur başka bir doktora git, o doktor seni yanlış yönlendirmiş. ve şunu hiç bir zaman unutma kadın her zaman domine edilmek ister her zaman daha güçlü bir karakteri ister biyolojisi böyle bunların, sen yatakta güçsüz olursan hayatın hiç bir alanında kadını domine edemezsin.

  4. aldatmanın her türlüsü kötü ve bence hiç bir bahaneyi kabul etmez. eğer ki olmuyorsa yürümüyorsa ayrılmak bir çözümdür, aldatarak çözüm bulunmaz. kadınlar yapısı gereği doğada kendinsini koruyacak ve mutlu edecek erkeği ararlar. böyle biri ile evlenmek isterler. bu kriterlerden birisi eksik olunca bu eksiklik onları rahatsız eder. diyelim ki sizin cinselliğinizde bir sorun olmasa pornocular gibi aksiyon yapabilseniz ama ruhsal duygusal yönden onu mutlu etmeseniz, bu sefer duygusal olarak var olan bu açığı yine başka yerden tamamlamaya kapatmaya çalışacaktı. yani evlilik yada kadınlar sadece cinsellik mi istiyor diye değerlendiremezsın. bu noktada @leopar dedikleride çok doğru.

  5. 25 yıl beraber yaşadığın eş bunu nasıl yapar anlamıyorum benim yaşım bile 25 değil. aldatmanın bahanesi olmaz

  6. ınsan azabilir, zevkten kudurabilir. seks delisi de olabilir. ama esinin penisi sertlesmiyot diye aldatmak karaktersiliktir. önce cözüm aramalı.her erkek eger kendi cinsiyetini kabul ediyorsa enin de sonunds o penis öyle ya da böyle kalkar. yanlis yapmis

Bir cevap bırakın