en kısa sürede penisi sertleştiren doğal bitkisel içecek yiyecek

Soru

düzenli ve sürekli olarak birliktelik yaşayabileceğim bir bayan var. mesela dışardaysak o gün seks yapamayacaksak penisim hep dik duruyor inmiyor ama diyelim akşama plan yaptık seks yapacağız o zaman da buluştuğumuzda bile sertleşemiyorum penis inik duruyor. sekse geçtiğimizde de çok zor ereksiyon oluyorum. yani istediğim de penis kalkmıyor yada istediğim de inmiyor. sanki kontrol edemiyorum, hep tam tersi oluyor. bu arada şeker var ilaç kullanamıyorum, böyle bitkisel doğal yiyecek içecek yok mu sertleşmeye iyi gelen. seks için buluştuğumuzda yiyip içeyim falan sonra penisi sertleştirsin işte sert kalsın istiyorum seks yapıp bitirene kadar. ne kullanabilirim öneriniz var mı ? hangi şeyler iyi geliyor ? bide neden böyle kontrol edemiyorum penisim kalkmıyor ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    galiba sende iktidarsızlık var. birde şeker var diyorsun ikisi birleşince tamamen kontrolsüz hale geliyor galiba. gerçi normal sağlıklı kişilerde de oluyor, herkesin erkeklik gücü bir değil, bazılarının erkekliği zayıf oluyor, yani illa bir sorunu yada hastalığı olmaya gerek yok buda bir ihitmal. bitkisel ürünler haplar var ama bunlar konsantre edilmiş şekilde oluyor. ben abartı şekilde örnek vermek için atıyorum misal epimedyum iyi geliyor erkeklere, işte uyduruyorum 10 kilo epimedyumu alıyorlar, özütünü çıkarıyorlar ayrıştırıyorlar saflaştırıyorlar flaan filan bir sürü işlemden geçiyor sonunda küçücük bir hap haline geliyor. yani şimdi epimedyum iyi geliyor diye 10 kilo yeşil peimedyum otu hart hart yemeye kalkarsan kesin ishal olursun. demek istediğim bir bitki yada içecek iyi geliyor diye bunu işlenmemiş şekli ile tüketemezsın.

  2. 2

    anladığım kadarıyla sizdeki sertleşme güçlüğü performans endişesine bağlı. yani kadınla buluşacağınız zaman sertleşmeyi kafaya taktığınız için stres oluyorsunuz bu da sizde sertleşme bozukluğuna sebep oluyor. ilaç, macun, hap vs. şeylere kendinizi şartlamayın bunları alışkanlık haline getirmeyin. yapabileceğiniz en iyi şey psikolojik destek almak. bir de şekerim var demişsiniz. şeker hastalığı ileri yaşlarda sertleşme bozukluğu yapabiliyor gerçi yaşınızı yazmamışsınız ama sizinki psikolojik temelli gibi.

Bir cevap bırakın