denizde seks yapmak ve cinsel doyumsuzluk

Soru

denizde seks yapan var mı ne hissettiniz ve boşalırken sizde nasıl oldu, deniz fantezisi çok hoşuma gidiyor ama normalde aldığım zevk gibi olmuyor yapanlar varsa sizde durum nedir? ek olarak birde düzenli hatta normalden fazla seks yapan birisiyim. antalya’da turizm bölgesinde çalışmamdan dolayı ama doyumsuzum. her gün farklı kadınla yattığımda bile doymuyorum hormonlarım acaba bozuk mu?

Cevaplar ( 7 )

 1. 5

  fantazi dediğin rahatlık konfor istiyor. tatil için meksikda tulum sahilindeydik çılgınlık yapıp orda sevişip seks yaptık. hem tuzlu su tahriş etti hemde kumlar her yerimize kaçtı rahatsız etti. anladık ki hayaller ile gerçekler çok başkaymış, oysaki otel odasında biel olsa cinsellik çok daha zevkli oluyor. sahilde romantizm iyi gidiyor opüşmek, el ele tutup hayal kurmak, sahilde gezmek, denizin kokusunu duymak. ya sahilde seks kızı götürecek yeri olmayan abazanskilerin iki dakikada işi bitireyim diye gittikleri yermiş onu net olarak gördük. cinsel doyumsuzluk konusu bir tür psikolojik hastalık. aslında ortada doyumsuzluk diye birşey yok ama kişiye öyleymiş gibi geliyor. tedavi edilmezse zamanla kişiyi bulanık kötü yerlere götürüyor. öyle bir bayan arkadaşım vardı 3 yıl tedavi gördü.

  • 3

   gerçekten haklısınız ortam rahat olmadıktan sonra cinsellikten geçrekten bir zevk almazsınız. alel acele iki arada bir derede kaçak yapmaya çalışırsınız. bu süreç kşide olumsuz alışkanlıklara sebep olur. cinsellik kalitesi düşer, zamanla erkek cinsel gücünden kaybetmeye başlar. doyumsuzluk zaten daha fena kendini frenleyemek tüm kötülüklerin merkezidir. ondan duymaz bundan tatmin olmaz kadınlar kesmez olur. cinsel kalitede süşünce erkeklik gücüde azalmaya başlayınca gay olmaya yönelirsin. ipin ucu kaçar onüne gelenle düşüp kalkmaya başlarsın. bir bakmışsın kıllı göbekli koca penisli bir adamın altındasın. cidden bu doyumsuzluğun aşırılığın sonu kötü. siteyi oku bak iflah olmayanların başına neler gelmiş, ne pisliklere bulaşmışlar, bataklığa saplanıp kalmışlar. en başarılı erkek, evli, eşi ile mutlu erken boşalmayan düzenli seks hayatı olandır. aksi sonuçlar baştan fantastik heyecanlı zevkli gibi gelsede batıklıkta boğulmaktır.

 2. 4

  denizde seks yapmak biraz zor etrafta birileri varsa bu durum hoş olmaz mahremiyete dikkat etmek gerek

 3. 1

  abazanlık dönemlerimde bende popoma kumlar kaça kaça seks yapmıştım ama hiç birini özlemiyorum hatta aklıma gelince kendi kednime utanınyorum çok mallık yapmısım diyorum.acemilik işte insan düşünmeden uçkurunun pesine takılıp hiç düşünmeden aptalca şeyler yapabiliyor. diyorumki en azından geçmişi değerlendirip muhasebesini yapabiliyorum hatalarımı görebiliyorum, geçmişe göre kafam daha net mantıklı çalışıyor buda bir gelişmdir. tekrar aynı hatalara düşmemek için çaba gösteriyorum. ayrıca cinsel doyumsuzluk çok bencil bir duygudur, siz onu doyurmaya çalıştıkça o daha fazlasını ister. lakin kendini mahvedeceğini sonunda mahvolmuş birine dönüşeceğini hesap etmez. hep daha çok daha çok ister. zaten bu dünyada doyumsuz olmak aç gözlü olmak başımıza gelecek tüm kötü şeylerin ilk sebebidir.

 4. 5

  Hormonların değil bence mantaliten bozuk. Senin gibi arkadaşlarım oldu ve hayatta neye sahip olurlarsa olsunlar hep daha iyisini hayal ettikleri için ne bindkleri arabadan ne sahip oldukları evden mutlu olabildiler

 5. 3

  gerçekten bunu hep merak etmiş ve denemek istemişimdir nasıl bir duygu yaşar acaba insan

 6. 7

  ben de yatak odasından başka bir yerde seks yapmadım yapmam da ama kumsal hakikaten insanı cezbediyor…

Bir cevap bırakın