Kadınlara oral seks yapmak erkeğe sağlık açısından zarar verir mi

Soru

Merhaba, Sorularıma çok detaylı ve özenli cevaplar veriyorsunuz. Öncelikle teşekkür ederim. Bir kadına oral sex yapmak erkekler için sağlık açısından sorun oluşturur mu? Temiz bir vajina ile ağzın temas etmesi sonucunda ne gibi sorunlar yaşanır? Daha doğrusu yaşanır mı? Bu sorunların önünü kesmek için temizlik yeterli midir ve kadınlar için oral sex ne kadar önemli?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  merhaba, oral seks konusu biraz tartışmalı olsa da genellikle risklerin olduğu bir fantazidir. öncelikle bildiğiniz gibi cinsel ilişki ile bulaşan tüm hastalıklar aynı şekilde oral seks ile de bulaşabilir. bunun dışında diyelim ki her iki kişide herhangi bir cinsel hastalık yok, o zamanda yeterince hijyen sağlanmadığı durumlarda bazı bakteri ve virüsler ağız ile cinsel organ arasında bir birine geçiş yapabilir. basit örnek ağızdaki pamukçuk oral seks sırasında, vajinaya yada penise geçebilir, yada tam tersi penis yada vajinadaki bir bakteri ağıza geçip burada ağız, boğaz ve midede enfeksiyon oluşturabilir. olduğu noktada herhangi bir zararı olmayan bakteri türü başka bir bölgeye yerleşince orada rahatsızlık verebilir. ph dengesi iyi yumuşak bir temizlik ürünü ile temizlik yapmak büyük oranda bu durumları engeller. oral seks kadın yada erkek için farklı bir deneyimdir, benzetme yapmak gerekirse kızgın yağa atılan tulumba tatlısı gibi bir anda cızırdayıp renk değiştirmesi pişmesidir denilebilir. yoğun haz ve uyarım sağlar, lakin yapan kişi için durum zordur, dil darbeleri ile hassas noktalara dokunmak kadını hayli heyecanlandırır. tabi hoşlanan var hoşlanmayan var. birazda kişisel tercih.

 2. 5

  Bal yemek gibi bir şey bence

 3. 2

  güzel yapıyorsan kadında seviyorsa birde temizliğe dikkat ediyorsan hiç sorun olmaz bence

 4. 4

  Kadın temiz ve sağlıklıysa sorun olmaz.Yalamak her zaman güzeldir.🙂

 5. 3

  evet iyi bir soru. ne kadar temizlik yapılırsa yapılsın bakım olursa olsun hastalık pislik riski vardır. ama oral seksten sonra sizde yara bere çıkmadıysa devam edin.

Bir cevap bırakın