ilk cinsel deneyimi yaşamak ve korunmak

Soru

Merhaba, ikimizde ilk deneyimi yaşayacagımiz için birlesme olmadan sadece yüzeysel oral seklinde seks yapmak rahatlamak istiyoruz ancak oral yolun da cok tehlikeleri varmis. Mesela vajinaya oral yaparken kondomu yirtip oraya koyupta o sekilde yapsam. Sizce keyif alabilirmiyim. Yada bir öneriniz olur mu?

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  acemice yapılacak cinsel deneyimlerde hataya düşmeniz çok olası. bunun yerine oral falan değilde daha çok ilk etapta dokunarak okşayarak bir birinize mast yaparak bazı şeyleri deneyimleyin. ayrıca kondomla oral olmaz, oral yapmanın hazzı tenin tene değmesi sonucu ortaya çıkan uyarım. dediğim gibi baştan elle oynaşın falan hatta bunu iyi deneyimlerseniz, oral yapamya göre elle oynaşarak çok daha fazla haz alırsınız.

  • 4

   Tesekkür ederim o zaman dediginiz gibi çok heyecan yapmadan ilk baslarda bu şekilde yapalim. Oral yapmak istememin sebebi oranın tadını kokusunu gelen sıvınin tadını merak duygusundan dolayı. Ama biraz sabredicez öyleyse

  • 8

   @uzayboslugu yalama ve tat konusunda inana fazla hayal kuruyorsun, öyle meyve tadı alacağını çok fantastik birşey olacağını mı düşünüyorsun bilmiyorum ama emin ol pek sevmeyeceksin. oral seksi kimse çok güzel çok lezzetli hoş birşey diye yapmıyor mecburiyetten. abartmayayım ama kokan terlemiş ayakları yalamak gibi düşün 🙂 ne kadar yıkarsanız yıkayın o bölge gün boyu kapalı havasız olduğu için cilt dokusu hala kokuyor. tabi elle oynaşmak size çok daha fazla haz verir, hatta sadece elle muamele yapan handjob denilen fantazi ile tatmin hizmeti sunana paralı yerler var, haliyle yurt dışında. güzel bir kaydırıcı masaj yremi alıp bir birinize hem masaj yapabilir hem dokunmanın verdiği hazzı yaşayabilir, üstüne tatminde olabilirsiniz.

 2. 6

  @civciv teşekkür ederim açıklamanız için 🥰. Gayet açıklayıcı oldu 🙂

 3. 2

  elle oynaşmak şimdilik sizin için en mantıklı fantazi gibi görünüyor. biraz deneyim kazanın bazı şeyleri öğrenip aştıktan sonra biraz daha zor deneyim gerktiren şeyleride hijyene dikkat ederek denersiniz. bir anda herşeyi deneyip tüketmeyin, yoksa heyecanınız çabuk biter, monotonlaşmaya başlarsınız.

  • 3

   Teşekkür ederim yorumlariniza dayanarak daha agır gitmeye karar verdim 😊

 4. 4

  Yavaş yavaş başlayın dokunarak sürtünerek zamanla gerisi gelecektir zaten

Bir cevap bırakın