asmr videolarıyla orgazm olmak

Soru

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır uykuya dalmak için asmr videoları izliyorum bu beni rahatlatıyor uykuya dalmamı kolaylaştırıyor bir kaç izlemeden sonra fark ettim ki vajinamda ıslaklık oluşmaya seks yaparken daha kaygan olduğunu fark ettim bu tesadüf mu yoksa bu videolar benim bilinç altımı etkiliyor mu ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  asmr videoları günümüzde takipçisi çok… çevremde bu videoları izleyenlerde çok evet kimi videolarda ses o kadar kaliteli ki orgazm olmamak mümkün değil

 2. 4

  bu asmr olayı nedir nasıl bu kadar çok ilgi çekebiliyor anlam veremiyorum. bazılarına göre çok erotik ilgi çekici, bana göre sanki gıcık edici geliyor. sonuçta haz meselesi oradaki sesler kişide fetish etkisi yapıyor onu tahrik ediyor olabilir. bu sayede odaklanarak orgazmı yalakaması mümkün. ki zaten kadınlar duygusal hassasiyetle bu konuya daha yakınlar.

 3. 3

  banada erotik geliyor, asmr deyince daha çok yatak odası sesi gibi bireşy geliyor bana. böyle kaba kaba değil tatlı talı konuşmalar ve gözünü kapatınca çıkan seslerin yorumunu kulağa ve beyine bırakmak hoş oluyor. belkide insanlar asmr videolarındaki sesleri, yatak oldalarında baş başa seks yaparkenki seslere benzetip beyinde erotik çağrışım yapıyordur.

 4. 3

  Asmr videolardan ıslananı da ilk defa gördüm. O zaman paket açılış videoları ve tak tuk tak tuk yürüyen insanları gördüğünde de ıslanırsın

  • 4

   bro paket açılış videolarını kast etmemiş sende ters köşe yapma. bende görüyorum bu tip videoları erotik erotik giyinip üstünede biraz huşu bir ses tonuyla cinsel çağrışım yapan asmr videoları çekiyorlar. bir nevi bilinç altına gizli subliminal dediğimiz mesajlar gönderiyorlar. bu yöntemi reklamcılık sektörü kullanıyordu şimdi asmr videoları çekenler keşfetti bu sayede daha çok takipçi kasıyorlar. üstelik çok kısa 7-8 ay gibi sürelerde 1 milyon takipçiye ulaşıyorlar.

  • 3

   @kurt_like bende aynı şekilde yemek videoları izliyorum sizin dediğiniz gibi kitleleri etkilemek için gizli mesajlar kullanıyorlar. hatta en basidi hamuru karıştrırken bile çıkmayan bir sesi montajla özel olarak koyuyorlar. demem o ki görerek yaşadığımız hissiyatı sesler ile duyu organına maniplasyon yaparak bunu daha zirveye taşıyorlar. eminim hem sizin dediğiniz hemde soruyu soranında bahsettiği şekilde erotik bir hissiyat oluyordur. asmr diye aratınca en çok izlenenlar arsında hep erotik şeyler çıkıyor, yok mikrofonu yalıyor, yok dokunuyor okşuyor, yada nefes alıp veriyorlar. bana hitap ediyormu derseniz ben gıcık olduğum için izleyemiyorum 🙂 tabi herkes ben değil etkilenin vardır elbet.

Bir cevap bırakın