cinsellikte başarısız erkek dominant kızlardan mı hoşlanır

Soru

sevgilim daha çok ilişkiyi benim başlatmamı benim yönetmemi benim ona direktifler vermemi istiyor.  bu tip kadınlardan hoşlandığını söylüyor. bu durum bana biraz garip geliyor. aksine ben erkeğin daha aktif olmasını bekliyorum. üstelik sevgilim istediğinde hemen penisi kalkmıyor. ben ona sert davranınca dikte edince bundan tahrik oluyor o zaman ereksiyona geçiyor. neden böyle bir şey istiyor, neden sert davranmam onu etkiliyor. daha fazlasını isteyecek diye korkuyorum. bazen cinsellikte başarısız bir erkek olduğunu hatta pasif bile olabileceğini düşünmüyor değilim. sizin yorumunuz nedir, bu ilişkiyi sürdürmeli miyim ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  sizin dedikleriniz çok başka olaylar, biraz bir birine karıştırmışsınız. dominant kadın bir fetish fantazi türü. sevgilinizinde sertleşememesi farklı bir cinsel sorun. sertleşme sorunu yaşıyorsa bunun içni doktora gitmesi herhangi bir sağlık sorunu varmı test yaptırması lazım. buna göre doktor ilaç verebilir. diğer olar ise fantazi cinsel hoşlanma yada zevk meselesi dediğimiz konu. kişiler değişken tercihlere sahip olabilir bu durum kişinin birşey olup olmadığını değil, bu tip benzer şeylerden hoşlandığını gösterir. ayrılma konusu size kalmış sonuçta cinsel uyum olayı diye birşey var. sizin istekleriniz ve onun istekleri aykırı ise birbirini tutmuyorsa birinin isteğine diğeri itici yada olumsuz bakıyorsa cinsel uyumsuzluk söz konusu. lakin benim için olumsuz bir durum değil öylede yaşarım böylede yaparım diyorsanız, oda sizin beklentilerinize cevap veremiyor sonuçta mutlu oluyorsanız, yeterli doyum yaşıyorsanız sorun etmenize gerek yok, ne olduğu çokta önemli değildir.

 2. 2

  Sizin aradiginiz tipde bir cinsellik yoksa ne diye hâlâ devam ediyorsunuz? Devam et desek ne degisir etme desek ne degisir? Sizin hayat sizin sevgiliniz

 3. 3

  bak bu noktada @civciv güzel söylemiş, eğer istekleriniz fantazileriniz bir birine uyuyorsa rahatsız olmuyorsanız devam edin, verin çoşkuyu. tabi tam tersi ise size acayip tiksindirici geliyorsa anında ayrılın. öyle olursa böyle, bilmem neyden hoşlanırsa bilmem ne olur gibi şeylere hiç girmeyin. size uyarmı uymaz mı ona bakın.

 4. 2

  offf resim muhteşemmiş fetişle metişle ilgim yok ama böyle bir hatun beni kırbaçlayacaksa kabul ederim 🙂

 5. 3

  selamlar, sonuçta cinsel etkileşim olayı kişinin kendi iç dünyası ile ilgilidir, kimileri soft severken kimileri de sertlikten hoşlanabilirler. o sebeple bu tür cinsel fantaziler başarılı yada başarısız olarak nitelendirilemez. bu noktada diğer kişilerinde dediği gibi cinsel uyum ve bir birinizin isteklerine cevap verebilmeniz değerlendirilebilir. eğer partneriniz sizin hoşlanmadığınız şeyler istiyorsa uyum yoktur. eğer ki talepleri sizin için sorun teşkil etmiyorsa o halde çokta ne olduğunu bakmamak gerek.

 6. 2

  gercekten o farklı bu farklı alakası olmayan seylerden bırı hem kendımı basarız hıssedecegıme patnerımle ıletısım halınde olurum

Bir cevap bırakın