libido düşüklüğü ve cinsel uyum için öneri

Soru

Merhaba arkadaşlar , sitede yeni olarak birşey sormak istiyorum. sevgilimi gün içinde çok arzuluyorum, sürekli libidom yüksek ancak evde buluştuğumuzda tüm yakınlığı gösterebilmeme rağmen çok iyi sertleşemiyorum bu da daha ileri gidememe sebep oluyor. aslında birleşmeye götürecek isteği karşıdan beklediğim için böyle oluyor hep bir çekince var aklımda ya istemiyorsa diye çünkü ön sevişmede gayet istekli ama birleşme konusunda kendini geri çekti bir kere bu da bende takıntı yarattı. Sizce tam sertleşme olmadan bile ilk adımı atmalı mıyım ? Bu durum onu daha da isteksizleştirir mi, yoksa partnerim başlatması daha mı doğru , tecrübeleriniz neler ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    cinsel temas ile ilgili sınırları olabilir, ön sevişme ve biraz heyecanı tolere ediyor olabilir. olay gerçek bir birleşmeye gelince, sınırım buraya kadar aşmak istemiyorum düşüncesinde olabilir. belki sertleşme için cesaretlendirmek ve desteklemek adına hap benzeri bitkisel bir hap alınabilir. kadın istemiyor çekiniyorsa saygı göstermek gerek. aksi durumlar her ikiniz içinde yıpratıcı olur.

  2. 4

    cinsel uyum kadına uymakla başlar. eğer kadın istiyorsa zaten olay ilerler. yoksa sizin zolamanızla ters teper heyecanınız kaçar. kalkmıyorsa doktora gidip hap alabilisiniz sonuçta ihtiyacı olan herkes kullanıyor utanılacak bişi yok.

  3. 17

    karşılıklı cinsel uyum önemli, cinsellik her iki tarafta isteyince güzel oluyor. yoksa tek traflı olunca haz vermiyor doyurucu olmuyor, üstüne birde isteksizlik gibi psikolojik sorunlarada sebep olabiliyor. erkek cinselliğe hazırsa kadınında sabirla hazır olmasını beklemeli, karşılıklı rıza olunca en güzel cinsellik yaşanır. yoksa ısrarla işler daha da sarpa sarıyor.

Bir cevap bırakın