kadınlar anal seksten hoşlanır mı yoksa erkek istiyor diye mi yapar

Soru

kız arkadaşımla anal, vajinal şekilde seks yapıyoruz. Sevgilimin analına ilk başta girmiyorum sadece poposunda penisimi sürttürüyorum. Yaaa acıyo sevgilim diyor. sonra vajinaya dalıyorum. Biraz orada oyalanıyorum git gel yapıyorum. Sonra pozisyon değiştirirken sırtını dönüyor. Anal kaydırıcı krem sürüp okşuyorum. Sırtına masaj yapıp vücudunun her yerini öpüyorum. Yavaş yavaş anala giriyorum. Önce tabi sürtünüyorum popoya yavaş yavaş milim milim giriyorum. O zamanda 1-2 cm soktuğumda pek bir şey demiyor. Sanki bazen bu adam işini bitirse de kurtulsak gibi tavırları oluyor. Bazen de izin veriyor. Ya bu kızlar analdan hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu çözemedim. yoksa sırf erkek istiyor diye dişini mi sıkıyor bilemedim. Sizin bu konuda görüşünüz nedir ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 8

  geçenlerde sitede bir arkadaş yazmış ismini hatırlayamadım lütfen o arkadaş kusura bakmasın. erkekler analdan zevk almasının sebebi prostatları olduğunu yazmıştı. kadınlar genelde anal seksten hoşlanmıyor çünkü zorlanıyorlar anal kısım kaygan olmadığı için

 2. 5

  çok basmakalıp bir düşüncen var. “kadınlar analdan hoşlanır mı” böyle bir sorunun cevabı olamaz çünkü bu tamamen kişisel zevk ve tercih meselesidir. başka biri analdan hoşlanabilirken sevgilin apaçık şekilde anal seks istemiyor. zorla kadını kündeye getirmeye çalışıyorsun bunun için de burdan destek istiyorsun.

 3. 3

  erkekler anal seks seviyor. benim kocamda çok seviyor. öyle 10-20 dakika falan değil. en az bir 35 dakika istiyor. ne yapayım popon çok güzel diyor. bende sevmiyorum istemiyorum. ben öyle zorlanmaya dikte edilmeye ve etmeyi hiç sevmem. ortak bir çözüm bulduk straponla onu beceriyorum. ara sıra beyaz jartiyer takımını giydirip ilk gece fantezisi yapıyoruz. adam bir rahatlıyor sonra bir hafta kafam rahat ediyor. ne yapayım hormonlarımı dizginleyemiyorum. başkasına mı gitsin. evinde rahatlasın.

  • 1

   anladığım kadarı ile çok renkli bir yatak hayatınız var 👏 heyecani doruklarda yasamak guzel esiniz kac yasinda ?

 4. 1

  çok nadirde olsa hoşlanan kadınlar tanidim. fakat bir tanesi vardı ki… tam bir anal delisiydi. sirf anal yapmak icin hazırlık yapardı. acı eşiği yüksek kadinlar zevk alabilir.

 5. 2

  beyler bayan lar bu gıbı seyler ıyı bır sey deyil bır söz var bılırmısınız hâk yolu varken bok yolunda ne ısınız var bayan lar bızım gülümüz cıcegımız bayanlarla birgün deyıl bır ömür boyu yolumuz var bunu yapanlar sapıktır benım gözümde

Bir cevap bırakın