cinselliği istiyorum ama zevk alamıyorum neden

Soru

yazın başlarında çok güzel bir şekilde aklıma falan bir şey gelince azabiliyordum. birkaç ay sonra daha sonraki zamanlarda zevk alamamaya başladım. erkek arkadaşımla sürtünmekten ya da ellemesinden de zevk alamıyorum istiyorum ama olmuyor ? neden böyle bir durum yaşıyorum ?

Cevaplar ( 2 )

  1. kuzum sorun kendini zorlaman. cinsellik görev yapar gibi zorla yapılamaz. alışkanlıktan dolayı hiç azmadan mast yapmaya çalışıyorlar. cinsel istek yok, azgınlık yok ama zorla cinsellik yaşamaya çalışıyorsun. demek ki bir sorun var bilinç altın ruhun benliğin cinselliğe hazır değil. gerçekten libidon zirve yapmıyor, azgınlıkdan delirmiyorsun, sadece biraz isteklenmişsin ama bu cinsellik için yeterli değil. birde zorlama ilişkilerde, özellikle evlilik dışı yasak ilişkiler yaşamaya çalışırken bu durum çok olur, çünkü bilinç altın sürekli bunun yanlış olduğunu düşünür ve bir türlü gerçek tutkuyu konsantrasyonu yakalayamazsın. haliyle doyurucu bir cinsellik yaşayamazsın. zorlalyınca zaten hata yapmaya yatkın olursun kafan dalgın olur gerkli korunma önnlemlerini tam oalrak uygulamayı ununtur hataya düşersin, hadi bakalım sana süpriz gebesin. o sebeple daha gençsin hiç zorlama cinselliğinde bir vakti gelecek, zorla seks yapamya çalışmak hata, gelecekte psikolojik sorunlar yaşamaana bile sebep olabilir.

  2. bencede @alpha-woman dediklerinde çok haklı. çok doğru noktalara değinmiş. bazen gaza gelip olayın sonrasını hesap etmeden yanlış şeyler yaparız ve kendimize geri dönüşü olmayan zararler veririz. bence de biraz ağırdan alın.

Bir cevap bırakın