içimde pasif olma duygusu taşıyan bir bireyim

Soru

merhaba arkadaşlar. ben uzun dönemdir içimde pasif duygusu taşıyan bir bireyim. erkeklerden hoşlanmıyorum duygusal olarak ama bir erkekle cinsellik yaşadığımı düşünmek bana zevk veriyor. birkaç defa erkeklere pasif oldum ama çok iyi temizlik yapmama, kondom kullandırtmama ve kayganlaştırıcı kullanmamıza rağmen aktifim bana girerken hiç zevk almıyordum. açıkçası zevk almak istiyorum ama alamıyorum. nedenini bilmiyorum. bir zaman sonra madem zevk almıyorum birikiyor dedim ama aradan gecen 7-8 aydan sonra yine canım pasif olmak istiyor. bir erkeğin hakimiyetiyle kıvranmak zevk almayı hayal ediyorum. zevk alamamamın ve bu duygularımın sebebi sizce ne olabilir detaylı yardım edebilecek birileri var mi ? teşekkürler şimdiden.

Cevaplar ( 14 )

 1. 5

  açıkçası pasif olmak öyle çok zevk alınacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. bu arada hiç denememiş biri olarak yorumluyorum. çünkü erkekler ancak prostat uyarımından haz alabiliyorlar. eğer karşındaki kişi teknik bilgilere vakıf değilse işini iyi yapmayı bilmiyorsa sürtünmeden dolayı poponun acımasından başka bir şey anlmazsın. geri kalan diğer duygular ise sadece senni bireysel hissettiğin duygulardır, karşı taraf bunları bilmez hissetmez, duygusal olmayan seksten zevk alınamadığı gibi sende haz almazsın. o ise kendi adına ha altında sen varsın ha plastik silikon bi kalça sok çıkar yapıp senni canının acıdığını bile umursamadan hayvanice zevk almaya çalışır boşalıncada işini bitirip gider. o sebeple eğer duygusal bir bireysen gecelik ilişkiler yaşamak yerine kendine seni anlayan seninle aynı duyguları paylaşan bireysel düşünmeyen, sekste senide önemseyen sana değer veren birilerini bulman laızm. diğer türlü hem canın yanıyor, hem aşağılanıorsun, hemde bildiğin fuhuş yapıyorsun. bunlarda seni tüketir karakterini benliğini yitirmene sebep olur.

 2. 4

  tşkler arkadaşlar, analdan pasif olurken erken boşalmayı önlemenin yolları nelerdir acaba ? anal ilişkiye girmeye hazırlanıyorum ve şimdiden yapmam gerekenleri daha net belirlemek istiyorum.

  • 4

   erken boşalmayı önlemek derken, partnerin için mi yoksa kendin için mi ? gerçi her iki durumda da pek bir şey yapamazsın, ancak bunun için haptı spreydi gibi şeyler kullanmayı deneyebilirsin. yapacak bişi yok, korunacaksın, hijyene dikakt edeceksin ve sana değer veren bilgili bir partner bulmaya önem vereceksin. gerisi basit yatıp bekleyeceksin 🙂

 3. 5

  madem emin değilsin o zaman bırak bu olay fantazide kalsın daha ileri gitme ki pişman olma, masturbasyon aracıı olarak kullan yeter

 4. 5

  ben ergenlikten beri anala ilgi duyuyorum bir erkek olarak. ilk analima bazı materyaller sokmaya çalıştım daha sonra bir süre ara verdim ama bu içimdeki hisler tekrar ortaya çıktı ve su an 24 yaşımdayım. bu arzular her sene her gün katlanarak arttı. özellikle pasif olup erkeğimi tatmin etmek ve tatmin olmak istiyorum. sanırım pasiflik bana büyük bir haz ve zevk veriyor özellikle psikolojik olarak, bilmiyorum. uygun bir partnerle yapmak istiyorum. sizce benim durumum nedir ? cinsel yönelimim mi bu şekilde ? içime mi atmalıyım ? unutur muyum zamanla ? ya da hunharca partnerimle birlikte mi olmalıyım ? yanıtlarınız için teşekkür ederim tekrardan.

  • 3

   bak büyük dedem barış’tan sana güzel bir beyit vereyim; ”kız olmazsa er kişi kolsuz kanatsız demek davulu dengi dengine vurmak gerek” eşcinsel yönelimlerden uzaklaşmanızı ve normal olana dönmenizi tavsiye ederim. bu konuda psikolojik destek almanız da güzel olur, süreci hızlandırması muhtemeldir. anal cinsellikten de uzaklaşmanızı tavsiye ederim. umarım en kısa zamanda normal olana geri dönüş yaparsınız ^^

 5. 5

  ben de bu durumu çok yaşadım zamanında, popoma sokmadığım şey kalmadı diyebilirim erkek penisi haricinde. o hissiyat orgazm olduktan sonra pişmanlığa dönüyor. orgazm olana kadar her türlü çılgınlığı yapabilirim diye düşünüyorsun, çünkü hormonlar kontrolü tamamen ele alıyor, orgazm olup hormonlar kaybolunca acısı kalıyor. şimdi sağlıklı bir ilişkim var bir kadınla, orgazm olduktan sonra hiç pişman olmadan sarılıp yatıyoruz. kişisel olarak orama burama bir şey sokup hasta olacağım stresi yaşamıyorum.

 6. 6

  bende de aynı sorun var maalesef hep bir hayalim bir erkeğe pasif olmak kendimi bu hayalden bu istekten alıkoyamıyorum anal yoldan çok türlü türlü şeyler denedim sakargergedan dediği gibi sonradan pişman oluyorum.

 7. 4

  pasiflik bence daha çok soyut ve psikolojik birşey. ben ilişki anında mesela çok birşey hissetmiyorum ama sonrasında büyük haz alıyorum. eziklendiğimi, pasifleştirildiğimi düşünmek bana haz veriyor. son zaman sakso da denedim. yaparken birşey hissetmedim ama onun psikolojik anlamı çok büyük. kendini aşağılamış, alfa erkeğinin üstünlüğünü kabul etmiş duruma düşüyorsun. kadınlar da bence normalde sakso sevmiyor ama yapınca sonrasında bu zevki alıyorlar, yapanlar o yüzden yapıyor. daha sonra lan ben ne yaptım gibi farklı duygular oluşuyor. ama normalde maço erkek bir bireyim günlük hayatta.

 8. 2

  merhaba ben deneyimsiz pasifim, ilişkiye girmekten çok korkuyorum. full pasifim ama daha önce hiç deneyimin olmadı çünkü hastalık vs. beni çok korkutuyor. ti****r’dan filan insanlarla konuşuyorum ama gerçekte ise ilişki yaşarken hastalık bir şey kaparım diye çok korkuyorum. nasıl yenerim bu korkularımı, yaşamayı da çok istiyorum, artık dayanamıyorum cidden. 😔

  • 3

   bak ne güzel aklın eriyor başına geleceklerin farkındasın. öyle yada böyle aids bulaşacak yada başka bir hastalık kapacaksın. korunurum ilaç kullanırım falan hikaye, o yolun yolcusu oldunmu illa o yolda bir kaza geçirirsin. sonra hayatın bitecek. ne var bu kadar cinsellik düçünecek pasif olmayı arzulayacak. erkek olma konusunda sorunların mı var niye yani pasiflik ? yoksa sırf şehvet azgınlık mı ?

  • 4

   yani sen neden kadinlarla birlikte olmak istiyorsan tam tersi de benim icin gecerli aslinda.

 9. 2

  bana mesaj atar mısın, tanışmak istiyorum ve bır karşılık beklemiyorum senin hayatına dokunup sana fayda verebilirsem benim en büyük kazancım o olur.

 10. 7

  eğer hayatında bir kız yoksa bütün bunlar ondan oluyor. yoksa sağlıklı bir erkek karşı cinsi ister. bence bu düşünceler yerine güzel kızları düşünün gerisi gelecektir. hormonları da bir hekimden kontrol ettirin.

Bir cevap bırakın