cinsel ilişkilerimde boşalamıyorum ne yapmalıyım

Soru

merhaba ben 21 yaşındayım, ve hayatımda 5 kadınla birlikte oldum, hiç bir ilişkimde boşalamadım, partnerim boşalıyor ama ben boşalamıyorum, olmuyor işte, onların hoşuna gidiyor ama ben boşalamadıktan sonra isteğim gidiyor, okyanusun ortasında sandalda kürek çekmek gibi bir şey bu. sizce ne yapmalıyım, bi çözüm var mı ?

Cevaplar ( 5 )

  1. çokça mast yapıyorsanız bu olumsuz bir durum, diğer ihtimal mast yapmaya alıştıysanız cinsel ikişkiye adapte olamıyorsunuzdur, başka bir ihtimal his kaybı olmuş olabilir bu sebeple yeterince zevk alamıyorsunuzdur. fiziksel sorunlar dışında birde meselenin psikolojik boyutu var, eğer eskorta falan gidiyorsanız, evlilik dışı ilişkiler yaşıyorsanız o zaman odaklanma sorunu olabilir. bazı erkekler hızlı cinsel eylemlere adapte olmazlar, alışmaları için daha uzun süreye ve düzenli birlikteliğe ihtiyaçları vardır bu seeplede olabilir. bu ihtimaller içinde yaptığınız hatalar varsa bunları tek edin cinsel alışkanlıklarınızı değiştirin falan yoksa daha kötüye gidecektir.

  2. merhaba fiziksel bir durum olma ihtimali bence cok yüksek her ne olursa olsun illaki boşalmanız gerekir bence

  3. antidepresan kullanıyorsan ondan muhtemelen. ben de kullandığım dönemde hiç boşalamıyordum ve işi noktalayamayınca keyfi olmuyordu. bırakınca düzeldi.

  4. genelde yanlış işler yapan düzenli cinsel hayatı olmayan, kişilerde cinsel erezyon denilen durum söz konusudur. odaklanma ve haz alma sorunları yaşanır. bu durum kişiyi daha çok peniğe sürükler stres olmasına neden olur, ilerleyen süreçte bu başarısızlık korkusuna ve performans endişesine dönüşür. o kadar derin bir çıkmaza düşersiniz ki daha sonra evlenseniz bile cinsel başarısızlık korkusunu atamaz ve bir erkek olarak görevinizi yapamaz duruma gelirsiniz. bnece doktora gidin, fiziksel bir sorun varmı, psikolojik bir sorun varmı, norolojik yada hormonlara bağlı bir sorun var mı baktırın, varsa tedavinizi olun. boşver ya önemli değil düzelir derken herşey için daha çok geç kalmış geri dönülmez duruma gelmiş olmayın.

  5. doktora gidersen sana en doğru terapiyi ve tedaviyi yapacaktır ama odaklanma problemin olup olmadığını da bi gözden geçir derim

Bir cevap bırakın