cinsel ilişkide sürtünmeden boşalamıyorum neden

Soru

herkese selamlar 28 yaşında bir erkeğim. 5 6 kere seks yaptım ama sürtünmeden boşalamıyorum. mastürbasyon yaparkende sürekli sürtünerek mast yapmıyordum ama yapmışlığım var. kendimi tek bir şekle bağlı bırakmamıştım. acaba vücut olarak henüz sekse hazır değil miyim? yani hala beynim mast zamanında mı kaldı? uzun uzun oral yapıyor partnerim mesela ama yine de boşalamıyorum. yani normalde erkekler hemen boşaldıklarını söylüyor ama benim boşalmam için heralde bi 40-50 dk oral yapması lazım ki boşalayım sizce ne yapmalıyım?

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    aslında soruyu sorup cevabınıda kendin vermişsin. evet sorun bu şekilde alışman ve bu alışkanlığı terk edemiyor olmandan kaynaklanıyor. bu alışkanlığı unutman çok zor, tabi birde zaman içinde yaptığın sürtünme eylemi sırasında penis dokusunun hissizleşmesine ve kalınlaşmasına sebep olduğun için artık eskisi kadar yoğun zevk alamıyor ve kolayca zirveye ulaşıp boşalamıyorsun.

  2. 2

    haz ve boşalma eşiğini epey yükseltmişsiniz bu sebeple orgazm olmanız zorlaşmış. bu saaten sonra eskisi gibi çok zevkli seks yapmaz ve boşalamazsınız. işiniz zor, bir süre cinselliğe ara verin 5-6 ay hiç cinsellikle işini olmasın ve bu süre sonunda da yaşadığınız ilişkilerde normal bir cinsel birleşme yaşamaya çalışın. bir nevi kendinizi normalleştirme, normale alıştırma çabası ve süreci gibi düşünebilirsiniz.

Bir cevap bırakın