ilişki esnasında sadece elimi kullanarak boşalıyorum

Soru

merhaba, ben ilişki esnasında elimi kullanarak boşalıyorum, normal şekilde orgazm olamıyorum. partnerim tarafın vajinaya girmesiyle nasıl boşalabilirim elimi kullanmadan, sekste sadece onun yapmasıyla ? kendimi elimi kullanmadan boşalamayacağıma şartlandırdığımı düşünüyorum. çokta zevk alıyorum ama elimle okşamadan sadece onun girmesiyle boşalmak istiyorum ? bunu nasıl yapabilirim ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  merhaba, şu aşamada iki sorun var. ilki seninde dediğin gibi kendini bu şekilde boşalmaya alıştırmış olman. ikincisi de partnerinin cinsel konularda deneyimsiz olup bir kadını nasıl orgazm edeceğini bilmemesinden kaynaklanıyor. bu iki sorunu çözersen kolaylıkla orgazm olabilirsin.

  • 2

   kesinlikle katılıyorum. @maksicom216 dediği gibi. ve bunları ekliyeyim partnerinizin burdaki rolü çok önemli. partneriniz bu konuda kendini geliştirmesi gerekli. ve alışkanlıklarınızı değiştirmek için sürekli aynı ortamda aynı pozisyonlarda sex yapmayın. bazen koltukta bazen yatakta bazen arabada ortam değişikliği yaparak. eğer eliniz sürekli oranıza falan gidiyosa partnerinizden sizi yatağa bağlamasını istiyebilirsiniz. fantazi yaparak veya çeşitlendirerek orgazm olmanızı sağlaması lazım. bir kadını orgazm etmeyi erkeğin iyi bilmesi gerek ve burda büyük bir role sahip erkek.

  • 2

   bu alışkanlığımdan nasıl vazgeçebilirim elimde olmadan yapıyorum bunun hakkında benim ve partnerimin yapabileceği ne var nasıl çözebilirim bu sorunu

 2. 3

  mastürbasyon yapmanızdan kaynaklı haz kaybı ve orgazm eşiğinin çok yüksek seviyelere çıkmış olmasından normal ilişkide penetrasyon(sok-çıkar) anında yeterli uyarım ve tatmini yaşayamadığınız için orgazm olmanız imkânsızlaşıyor. mast yapmanın temel zararlarından biri, biz böyle deyince çok kızıyorlar ama gerçek ne yazık bu. misal diyelim ki geçmişte hiç mast yapmadınız, ilişkide orgazm olabilmek için erkeğin penetrasyon aşamasında kadını uyarabilecek pozisyonlarda ve tekniklerle ilerlemesi lazım ki her ikinizde ritmik olarak artan bir haz ve uyarım frekansı yakalayın ve sonunda orgazm olun. cinsellik sok çıkar yapmak değildir, böyle yanlış bir kanı var, eğer erkek bunu yapamıyorsa bilmiyorsa, sabaha kadar sokup çıkarsın kadın bekle bekle hiç bir zaman orgazm olamaz. normal durumda hiç mast yapmaya alışmamış bir bayan için basit tekniklerle devam eden bir erkek, bayanı kolay şekilde orgazma ulaştırabilir. eğer mast yapmaya alışmış bir bayan varsa, o zaman karşıdaki erkeğin porno oyuncusu gibi çok bilgili, deneyimli ve başarılı biri olmalı ki ancak zar zor o zaman bayan boşalabilir. mast yapmaya alışmış bir bayanı sıradan acemi bir erkeğin tatmin ederek orgazma ulaştırma potansiyeli neredeyse yoktur. anlayacağınız erkek olmak demek penisi vajinaya sokup çıkarmak demek değildir. birde bu orgazm konusunun bayan tarafında olan gereksinimleri vardır, konsantrasyon, kendini rahat hissetmek, hazza odaklanmak, hassas bir vajina, erkeğin ritmik hareketine uyum sağlama gibi pek çok faktör. üzülmeyin topumun büyük bir kısmı sizin gibi yüzeysel yaşıyor cinselliği, çok az kısmı muhteşem deneyimlerle tamamlıyor. erkek ve kadınların %85’i cinsellik konusunda ne yazık başarısız. daha kötüsü bu kısmın çoğu cinselliği zirvede yaşadığını çok iyi olduğunu sanıyor. sonuçta elle de olsa orgazma ulaşıp tatmin oluyorsanız bu bile büyük bir şeydir, dert etmeyin, sizin gibi bunu bile yaşayamayan, orgazmın nasıl olduğunu bilmeyen pek çok bayan var ne yazık.

 3. 2

  merhabalar sen kendini sürekli olarak bu şekilde boşalmaya alıştırmış olman bu orgazm konusunda seni elinle tatmin etmeye sürüklüyor bilinç altında bunu yapmadan orgazm olamayacağını düşünüyor ve buna odaklanıyorsun öncelikle bunu yapma yani elin gitse bile kendini tut… ikincisi de partnerin cinsel konularda sanırım biraz deneyimsiz veya aceleci yani misal hangi pozisyonda veya neler yaparak bir kadını nasıl orgazm edeceğini bilmemesi gibi gibi.. ayrıca farklı şeyler deneyin biraz sabit takılıp kalmayın. ayrıca sertlik iyidir ve son olarak da ön sevişmeyi uzun tutun ve ilişki esnasında konuşarak ilerleyin..

 4. 2

  odaklanmaya çalış… yoksa zevk alamadan bu şekilde devam edersin. hani eskiden öğretmenler derdi ya. derse odaklan diye. kendini derse ver…

Bir cevap bırakın