libidom bu sıra çok yüksek sürekli cinsel isteğim yüksek ne yapmalıyım

Soru

merhabalar ben 22yasindayim daha önce hiç cinsel ilişki yaşamadim mastürbasyon yapıyorum fakat bu sıra çok fazla yüksek libido sorunu yaşıyorum normalde 1post atıp yeter artık diyordum şimdi 3-4 oluyo ve hala istek oluyo ve kasık bölgemde ağrı oluyor nasıl düzeltebilirim

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    bro hiç okumadınmı sitede çok fazla mast yapıp ileri yaşta cinselliği biten ihtidarsız olan var, penis dokusunda aşınma yıpranma olan var, erken boşalma sorunu olan var, çok mast yapmaktan azgınlıktan gay olan, doymayıp analdan dildoya tatmin olan, transa giden her türlü bela var. deseler ki fazla mast zararlı hiç dinleyecekmisin bundan ders alacakmısın, cevabın hayırsa aha yazdım olacakları yolun belli. bence bir an önce kendini dizginle yoksa sakat.

  2. 3

    vücudu sürekli mastürbasyon yaparka yoruyorsun. penis dokusu üzerindeki hassas sinirleride köreltiyorsunuz. siz cinsel arzularınızı değil cinsel arzularını sizi köle gibi yönetiyor. iradenizi kullanamıyorsunuz. buda sizi gelecekte başarısız bir insan yapar. mastürbasyonu kesinlikle bırakmalısınız. en çok 15 günde bir defa yapın. yoksa gelecekte hem cinsel olarak başarısız olacak, hemde erkenden cinsel performansınız tükenecek.

  3. 4

    Acilen hobi edin, amaçlarına odaklan. Sonra çoook pişman olursun.

Bir cevap bırakın