cinsel ilişki sırasında boşalamıyorum

Soru

arkadaşlar ben ilişki sırasında boşalamıyorum, ne kadar zorlasam da olmuyor. mastürbasyon ile hemen geliyor ama ilişkide çok uzun sürüyor ve boşalamıyorum, sebebi nedir ? bu sorunu nasıl aşabilirim ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  bedenin zihnin mastürbasyona alışmış. çok fazla mast yapmanın zararları işte. seks ile mast çok başka şeyler. mast sayını azalt. aktif seks hayatın olursa zamanla oturacaktır bazı şeyler.

 2. 2

  işte mastürbasyon bağımlısı, zamanında mastürbasyonla kendini tüketmiş bir birey daha. klasik durum haz kaybı ilişkide adaptasyon sorunları ve cinsel başarısızlıklar. aynı şeyleri uzun uzun tekrar etmeye gerek yok. iş işten geçtikten sonra tavsiye vermenin anlamı yok. zamanında deseniz aman sakin mast yapamyı bırakın cinsel hayatınızı düzene sokun falan derdim ama bu saaten sonra erkekliği biten birine de önerebilirsin ki. en iyi denebilecek şey, son kredilerini iyi düşünüp doğru yerde harca, boşa tüketme olur.

 3. 7

  henüz 30 yaşındasın. istimnayı bırak. imkanın varsa spor yapmaya ve sağlıklı beslenmeye dikkat et. evlenince yoluna girecek tamamen psikolojik. felaket tellallarına aldırma.

 4. 3

  masturbasyon sayini biraz duşur durum bundan kaynaklaniyor sana tek tavsiyem bu olur

 5. 2

  eşin seninle aynı yaşlarda ise (fiziksel olarak seni sarıyorsa) zevk alamaman elinin verdiği sıkılık hissini verememesindendir. keşke bu dengeyi kurabilseydin. hala geç değil. uğraşırsan olur. zaten dinde yanlış karşılanmasının sebebi de bu olsa gerek. sen eşin, gelecek nesillerin yerine elini tercih eder olman.

Bir cevap bırakın