cinsel ilişkide tırmalamak ısırmak çimdik atmak ve tokatlamak

Soru

Arkadaşlar herkese iyi geceler, 2 yıldır sevgilimle ilişki yaşıyoruz. başlarda tanıştığımızda ben biraz özgür davranmayı seviyorum diyordu benim için çok sorun değildi, sonraları sürekli gittikçe artan dozda sadizm hareketleri sergilemeye başladı. sanki oyuncak dildoymuşum gibi üstüme atlayıp zıplamak, tokatlamak, bazen aksiyon sırasında tırmalamak çimdiklemek, hadi daha çok istiyorum devam et boşalma gibi dikte eden istekler. herşey çok güzel gidiyor porno filmlerde bile görmediğim zevkleri yaşadım çılgınca seks yapıyoruz. tüm bunlardan memnunum ama bir noktada bazen fazla geliyor, öyle bir tokat attığı oluyor ki sinirim zıplıyor bende ona atıyorum, sonra sakın ha beni kaybedersin, tüm heyecanımız biter diye tehdit ediyor. istemeden bir anda hırslanıyorum. yani bildiğin sanki beni kullanıyor istediği gibi bende tutuldum bir şey diyemiyorum. bazen tek başıma iken bu ilişkinin düzeni bozuldu en iyisi ayrılmak diyorum sonra yine yapamıyorum. yanlış mı doğru mu bilmiyorum ama ne öyle ne böyle muallakta yaşıyorum. sınırım ne olmalı, nerde dur demeliyim, bu kadarı fazlamı ? buldun da birde bahane üretiyorsun, bunun için her şeyini vermeye hazır erkekler var daha ne istiyorsun diyeceksiniz belki haklısınız ama bir yerlerde anlamsız bir mutsuzluk var çözemiyorum. bu kız bana iyi mi geliyor kötü mü geliyor kestiremedim ?

Cevaplar ( 5 )

  1. bu olaylar gidişatın dahada çılgın şeylere doğru gittiğinin izlenimini veriyor. en sonunda bir gün yatağa kelepçeleyip, chastity penis kildi takıp belden bağlamalı penisle üstünüze çıkmazsa iyidir. hani fikir olarakta bundan memnun kalacakmışsınız gibide gelmiyor değil. hard fantaziler sonuçta arz talep meselesi, eğer o yapıyor sizde uyuyorsanız bundan keyif alıyorsunuz demek, yoksa bir saniye bile tahammül etmez yolunuzu ayırırdınız. yine sizin bileceğiniz iş ama sonuçtan mutlu iseniz bu kadar ince detaylara girmeyin kafaya takmayın. bazıları sert sever, bence normal.

  2. nadir bulunan cinselliği iliklerine kadar yaşamak isteyen çiftlerdensiniz. siz normal değilsiniz normal üstü bir klasmandasınız. haliyle kendinizide normal çiftlerle karşılaştırıp değerlendirmeyin. bu açıdan bakınca her şey yolunda görünüyor. tabi sizin rahatsız ediyorsa tüm bunlar o halde bu dünyalar size göre değil, o zaman yollarınızı ayırmayı düşünebilirsiniz. seçim sizin tercih sizin yol sizin 🙂

  3. aynen herkesin aradığı bayan modeli. tabi size sert geliyor yada belki bunları yapmaktan bıkmış olabilirsiniz. sonuçta bu oyunlar fnataziler herkese hitab etmez. bu tip şeyleri seven partnerlerin bir birini bulması daha iyi olur. yoksa ilişkide düzen istikrar tutturamazlar. muhtemelen bu güne kadar bölyle gittiyse alışmışsınız demektir. bence kendinize kuruntu yapıp kafanızı karıştırmayın. akışına bırakın karar almaya çalışmayın, zaten olacağı varsa olur bozulur, yoksa da daim olur.

  4. sevgilin fenaymış, bende biraz aktifim ilişkide yönendirici olmayı seviyorum ama gerçekten sevgilin bayağı bir dominant davranıyormuş. demek ki bundan hoşlanıyor, yani sizinde bu konuda itirazınız yoksa sizde memnunsanız daha ne. tabi sürekli kafanızı kurcalıyor pişmanlık duyuyorsanız o başka. varsa böyle durumlar onunla konuşun rahatsızlığınızı dile getirin belki bu sayede orta bir yol bulabilirsiniz.

Bir cevap bırakın