sevgilim benimle birlikte uyumak istediğini söylüyor amacı farklı olabilirmi

Soru

Sevgilim benimle birlikte uyumak istediğini söylüyor. Bende ona aynı şekilde söylüyorum. Ama oda benim gibi masum mu düşünerek söyler bunu. Tatile gitmek istiyoruz ben ayrı oda tutalım dedim fakat o aynı odada kalalım diyor ? acaba erkekler bu söylediklerinde ne kadar samimi ve güvenilebilir ?

Cevaplar ( 11 )

 1. 3

  Biraz klise olucak Ateşle barutun yan yana durdugunu daha görmedim. Beraber yatınca şuan istemesen bile yakınlaşamalar olacak. Hatta kendini daha ilerisinde bile bulma ihtimalin olabilir

 2. 5

  birlikte uyuma olayı çok zor ne kadar da erkek öyle cinsel bir niyetim yok desede doğanın kanunu erkeğin yaradılışı gereği erkek sarılınca ereksiyon oluyor. yani sarılınca az sonra vücudunuza birşey başkı yapıyorsa ereksiyon olmuş demektir. zaten ereksiyon demek cinsel isteğin tetiklenmesi demek. o saatten sonra aklında kimbilir neler dönmeye başlar.

 3. 3

  Erkekler bu söylediklerinde ne kadar samimi ve güvenilebilir diye sormuşsunuz. Önce siz bir kendinize sorun bakalım erkek arkadaşınız dursa bile siz rahat durabilecek misiniz? Kusura bakmayın ama çok safça bir soru bu. Sonucun ne olacağı gün gibi ortada zaten. Sarılıp uyursunuz uyumazsına da öncesinde ne olacağı malum.

 4. 2

  cevap için tşkler. birşey daha var, sevgilim ara sıra arabada veya sokakta elimi tutarken avucumun ortasını parmağıyla bastırıyor gibi yapıyor. Garibime gitti cinsel bi çağrımı mı var bazı sitelerde öyle okudum ?

  • 3

   bak sana ne dicem, zaman kötü kolla g*tü yoksa severler kötü kötü. hayatım tollmüsün ? orama elledi, burama dokundu, şurama değdi ya her şeyin altında bir sebep arıyorsun yada sevgilin bildiğin sana yürüyor, vereceksen ver adama, yoksa yakında yatırıp çıkacak üstüne, daha başka izahı varmı 🙂

  • 5

   bu adam sanki size iyi gelmiyor, iç dünyanızda tüm bu olanlardan rahatsızmışsınız gibi geldi bana. gerçi hareketlerle yaptıkları ile kişinin düşüncelerini anlamak mümkün olsada ufak nüans farklılıklarında hayat deneyiminz yoksa bunları yorumlamak zor olabilir. en doğru çözüm bu soruları burada sorduğunuz gibi onada sormanız. kendini anlatmasına fırsat vermeniz dinleyip düşünceleri ile söylemlerinin tutarlılığını tarmanız ve bu eksende hareket etmeniz doğru olacaktır.

 5. 2

  sanırım dediklerinizde haklısınız, biz sevgilimle 2 senedir birlikteyiz. Araba dışında hiç baş başa kalamıyoruz. Arabada da zaten millet görür diye doğru düzgün sarılamıyoruz bile. Baş başa kalmak istiyoruz. İkimizde ailelerimizle yaşıyoruz. Doya Doya birbirimizle vakit geçirmek için bi öneri verebilirmisiniz 🙁

  • 2

   Günlük ev kiralayın. Kuruma bir yer olursa hem saglam olur hemde baskalari tarafinsan rahatsiz olmadan rahatca takılirsiniz

  • 3

   genelde böyle istekler tecavüzle sonuçlanıyor. sürekli haberlerde görüyoruz, baş başa kalmışlar flan sonra kız vazgeçmiş erkekte bu noktadan dönüş yok diye zorla yapmış. gerisi daha iğrenç şeyler. azaptan ateşten helak olmaktan korkmuyorsan istediğin saçmalığı yapabilirsin. yaradan ne demiş, insanın hayvandan farkı seçim yapabilecek iradesinin olmasıdır.

  • 3

   Hem birlikte tatile gideceksiniz, hem aynı yatakta uyuyacaksınız hem mekan bulup başbaşa kalıp sarılmak isteyeceksiniz hem de acaba benimle sex yapmak ister mi diye endişe edip bize soracaksınız!! Kimsenin görmeyeceği bir yerde başbaşa kalıp pişti oynamak istiyorsunuz sanırım!! Pardon ama trol müsünüz milleti makaraya mı sarıyorsunuz yoksa bizi mi saf sanıyorsunuz?! Siz açık açık bir söyler misiniz sevişmek isteyen aslında sizsiniz de erkek arkadaşınız tepki verir diye mi harekete geçemiyorsunuz!! Derdiniz ne sizin hanımefendi!!

 6. 4

  Git kal da gor ebennkini ne uzatiyosun ………. jjsjssnsnsn

Bir cevap bırakın