neden evli erkekler cinsel açıdan daha istekli oluyorlar

Soru

sevgilimi inceleyip analiz edince şöyle birşey görüyorum, evlensek aradan 3-5 yıl geçse sonrasında sanki adam benden sıkılacak ve başka kadınların peşine düşecekmiş gibi bir izlenim veriyor bana. bana olan heyecanı bitecekmişte sonrasında yine gizli kapaklı kaçak arayışlara girecek bir eğilim görüyorum. aslında bu durum sadece bizimkisi için geçerli değil sosyal medyada ve tv programlarında nedense hep benzer şeyleri görüyorum, evlendikten bir süre sonra kadın yada erkek başka arayışa giriyor. bu sebeple birçok kişiyi de güvenilmez buluyorum, sırf bu yüzden neredeyse evlenme fobisi oluşacak. neden böyle bir sonuç ortaya çıkıyor, evlenilecek erkeği nasıl tespit edeceğiz, nasıl neye göre tercih yapmalıyız ?

Cevaplar ( 5 )

  1. evli erkekler istekli olmuyorlar, sadece sıkılıp farklılık aramaya başlıyorlar. buda düşüncesel bir sorun aslında, yetinmeyi ellerindeki ile mutlu olmaları gerektiğini bilinç altlarına kabul ettirmiş olmaları lazım. aksi takdirde böyle karaktersizce olmadık işlere girişiyorlar. oysa ki yanılgıya düşüyorlar. sizinle mutlu değilken, başkası ile mutlu olacaklarını sanıyolar, gerçeği görünce yine mutlu olmadıklarını fark ediyorlar, sonrasında bu döngü hep bir başkası ile değiştirilerek devam ediyor en sonunda kafayı bozup yalnız kalıyorlar. sendeki cinsel organ ile gideceği başka kişideki cinsel organ aynı bir farklı yok sadece aldanıp hata yapıyorlar ve bu hata sürekli tekrarlanıyor. böyle kararktere dahip erkeklerden uzak durmak lazım. önceliği cinsellik değil aile kurmak mutlu düzenli bir yaşam sürdürmek isteyen kararktere sahip kişilerle bağlar kurmak daha doğru.

    • haklısın sana katılıyorum. evlenince bazıları raydan çıkıyor, bir öz güven geliyor ona buna sulanmaya başlıyor. haddini aşıp yanlış şeyler yapıyorlar. oysa o sürüklendikleri hatadan aldıkları özel bir zevkte yok boşuna kendilerine ve sevdikerine zarar veriyorlar.

  2. tadını bildiğimiz şey mutedil bir sıklıkla olduğu sürece hep ilgi gösterilecektir. Burada asıl olan kocanın bu ilgi ve alakayı karısından başkasına göstermemesidir.

  3. erkeklerin manyaklığı işte, aynen diğer cevaptaki gibi, onun vajinasının diğerindeki vajinaya göre bir üstünlüğü farkı yok. sorun kişilerin kafasında. böyle kişileri anlamalı ve onlardan uzak durmalı.

  4. maalesef kimi insanlar çok sadakatsiz. karısı güzel olanın gözü dışarıda olmaz derler ama kimi insanlar karaktersiz. kimi kadın da gül gibi kocası varken gözü çöplükte. böyle insanlara karşı uyanık olmak gerek. aşını eşini işini iyi seçeceksin.

Bir cevap bırakın