gay cinsel ilişki yaşamak ve hastalık bulaşma ihtimali

Soru

merhabalar, ben öncelikle gay bir bireyim. partnerimle anal seksten sonra makattan jelimsi, mukusumsun bir sıvı geldi. kondomsuz ilişki olmadı, fakat ben biraz tedirgin oldum açıkçası. ayrıca biraz da gözüme sperm sıçradı. gözümde lenslerim vardı ve gözlerim tamamen kapalıydı. hemen sildim ve ardından suyla temizledim. bu şekilde bir hastalık bulaşması söz konusu olur mu acaba? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Cevaplar ( 5 )

 1. 6

  birşey olmazda, etrafta bu kadar güzel, yalnız kadınlar varken niye yani kardeşim

  • 4

   kadınlara da sor o zaman neden güzel kadınlar varken erkekleri seçiyorsunuz diye… sonra yemek seçenlere de sor neden güzelim x varken yemiyorsunuz diye. sonra onlar da sana sorsun aynı soruyu.

 2. 7

  anal temizlik yaptıysanız yada seks süresini uzun tuttuysanız hatta çok fazla gir çık yaptıysanız böyle sebeplerle de olabiliyor. hastalık olayını insanlar yanlış anlıyor. tamam penise prezervatif taktınız giren çıkan bölüm temas etmiyor. peki ya vücut ten tene değmiyor mu, genital bögede mantar, siğil, egzema, viral enfeksiyonlar, sivilce, kıl diplerinde ve köklerindeki bakteriler derken açık ve terli olan ten bir birine değdikçe bu zararlılar ciltten cilde geçer yani bulaşır. tamam belki öldürücü aids kapmazsınız ama sizi bıktıracak hiç geçmeyen beter bir prazit yada mantar kapmanız olası. hatta diyelim ki parlak olsun güzel görünsün diye kılları yeni almışanız bu kıl köklerindeki yerler çok aktiftir, buradaki kanlı vücut sıvılarından aids dahi bulaşması söz konusu.

 3. 3

  diğer konularda yorum yapamıcam ama göze sperm gelmesi ile hastalık bulaşması mümkün çünkü kor-ona döneminde, karşındaki ile konuşurken ağızadan çıkabilecek mikro partiküllerin gözlere bile gelebileceği için göz maskesi de kullanıldı. göz sonuçta deri gibi değil daba vücudun içinden açık bir organ, göze toz bile gelse kızarıyor kolayca enfeksiyon kapıyor.

 4. 3

  o poponuzdan akan sivi rektum bölgesinden akan mukoza sivisi rektum bölgesi icersindeki cisimi kolay cikmasi icin salgilanan bir sivi ama passiv bireyler özelikle yüksek risk altindadir ve ne kadar ugrasssanda mutlaka mikro kanama gerceklesir bu yüzden yapmayin lütfen

Bir cevap bırakın