cinsel ilişkide peniste yumuşama sertlik kaybı

Soru

Sevgilimle sevişirken penisim sertleşiyor ve uzun sure sertliğini kaybetmiyor, fakat iş cinsel ilişkiye girmeye gelince direkt olarak peniste yumuşama meydana geliyor sebebi nedir sizce ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  Heycanla birlikte bir çok psikolojik sıkıntı bence

 2. 3

  iş ilişkiye gelince oluyorsa psikolojik bir durum. bir tür endişeniz korkunuz var sanırım başaramama korkusu gibi bir şey. buda sizi etkiliyor ondan oluyordur.

 3. 3

  korkuyorsun olmucak karizmayı çizdircem kıza rezil olacam diye. kafan rahat değil cinsellik yaşarken. ondan diyorlarya evlenmeden cinsellik yaşamayın diye, işte böyle böyle kafayı psikolojiyi bozuyor sonra kuş hiç ötmez oluyor. evli olsan eşinle yaşasan cinselliği hiç böyle korkuların olmaz, mutlu mesut takılırsınız.

 4. 4

  merhaba, muhtemelen sorun psikolojik, odaklanma zorluğu belki de performans endişesi. @extory_3131 yorumu bu noktada gayet yerinde olmuş, dikkate almanızda fayda var. kafanızın rahat olması önemli.

 5. 3

  Travmatik Masturbasyon sendrumu da olabilir diyorum. Yani yatağa yada herhangi bi yere sürtünerek Masturbasyon yapma eylemi. Penis sıkışmmaya alıştığı için ve vajinada o sıkıştırma olmadığı için tam tersi yumuşak dokusu ve ıslaklığı yüzünden penis sertliğini kaybetmiş olabilir. Benzer bi sorun bende yaşamıştım. Tedavisi var..

  • 7

   tedavisi nedir acaba aynı sorunla bende müzdaribim tramvatik masturbasyon sendorumu yaşıyorum

Bir cevap bırakın