cinsel ilişkiden önce penis kalkmazsa ne yapmalı

Soru

beyler, benim şöyle bir sorunum var. normalde kolayca ereksiyon oluyorum, mast yaparken falan sorunumda olmuyor. diyelim eskorta gittim, yada sevgilimle baş başa kaldım seks yapacağım işte o zaman bir türlü tam sertleşemiyorum. penisim inmeye yumuşama başlıyor, elle oynuyorum okşuyorum kaldırmak için acayip seks şeyleri düşünüyorum falan bir türlü olmuyor. sonra rezil olacağım diye seks yapmaktan vaz geçiyorum bahane uydurmaya çalışıyorum. bildiğin seksten kaçıyorum. acaba böyle olunca ne yapmam lazım, böyle olmasının sebebi nedir ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    İyi bir ön sevişme ve seni en iyi ne azdırır. Hayalin ne isteğin ne. Ne arzuluyorsun. Şahsi düşüncem sanırım kendini keşfetmen lazım.

  2. 3

    Bas basa kalınca sex odaklı dusunme duygusal odaklı düşün hem sevismeye çalışma önce yan yana uzan sarıl saçlarını okşa dudaklarina küçük opucukler kondur gerisi gelir zaten

  3. 5

    olumsuz psikoloji yada stresten kaynaklı olabilir, bazılarında ise performans endişesi başarısız olma korkusu baskın gelebiliyor, sizde de bilinç altında benzer bir durum olabilir. bu gibi durumlarda bazen ereksiyon hapları iyi iş görebiliyor, hem psikolojik hemde fizyolojik olarak destek sağlayabiliyor. lakin doktor tavsiyesi ile kullanmanız çok daha doğru olacaktır.

Bir cevap bırakın