olmadık yerde peniste istemsiz ereksiyon sertleşme yaşıyorum

Soru

Selamlar 24 yaşında bir gencim, olup olmadık yerde ereksiyon sertleşme yaşıyorum kalın uzun bir penise sahip olduğum için bununla basa çıkamıyorum. utanıyorum aşırı bazen otobüsten indiğim bile oluyor. sapık muamelesi görmemekte istemiyorum, istemsiz sertleşme bunun için ne yapabilirim tavsiye veren olur mu ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  kanki nasıl kalkmada sertleşmede zorluk oluyorsa aynı şekilde istemsiz sertlemede cinsel organ işlev bozukluğu yani iktidarsızlık. istediğinden kaldırıp istediğinde indiremiyorsun iktidar yönetim sende değil penisin kafasına göre takılıyor seni dinlemiyor. buna çare olarak en güzeli penis kilidi kullanmak. takıp kilidi penisi kilitliyorsun sen izin vermedin mi kalkamıyor. hemde eğlenceli güzel fantazi olur hani.

 2. 33

  evet istemsiz ereksiyon olmak özellikle genç yaşlarda çok yaşanıyor penisimiz kendi kafasının dikini takılabiliyor bu durumu fazla kafaya takmayın benimde böyle bir sorunum vardı o zamanlar açık söylemek gerekirse dar giyiniyordum daha bol ve ferah şeyler giyince penisim istemsiz hareket edince o kadar çok belli olmuyor

 3. 4

  penisimize dur yapma oğlum burası ne yeri ne de zamanı gibi söylerden anlamaz dinlemez halidir en kötüsüde otobüste başımıza gelmesidir

 4. 6

  merhaba, bazı kişilerde cinsel düzensizlik sonucu olmadık anlarda istemsiz ereksiyonlar yaşanabilir. bunu önlemenin yolu düzeni cinsel yaşam ve doyumdur. zihin kontrolü ile tahrik edici cinsel isteği arttırıcı unsurlardan kaçınmak bir başka çözümdür. bunlar olmuyorsa geniş iç çamaşırı yerine vücuda tam oturan slip tarzı iç giyim kullanmak faydalı olacaktır. ek olarak son günlerde çok moda trendi haline gelen pensi kilitleri de kullanılabilecek seçenekler arasında, hem fantastik hem de ereksiyon olmayı engelleyici etkisi sayesinde iş görebilir.

Bir cevap bırakın