Cinsel ilişkide penis nasıl kırılır

Soru

Slm 18 yaşındayım birisi bir zamanlar bir kadınla yasak aşk yaşıyormuş karısının ahı tutmuş ve erkeğin penisi cinsel ilişki sırasında kırılmış bu hikaye anlatılıp durulur ya böyle birşey mümkün mü yoksa erkeğin karısına ihanet etmemesi için uydurulmuş bir hikaye mi

Cevaplar ( 2 )

  1. 7

    Babasına el kaldırdığı için kolu taşlaşan Cüney Arkın filmi kadar gerçek. Penis kırılması tıbbi litaratürde olan bir şeydir. Penis kırılması, ereksiyonu sağlayan kısımlarda tahribatla olan, yırtılmalarla meydana gelen bir durumdur.

  2. 32

    merhaba, rivayete göre gerçekten ahı mı tutup kırılıyor, yoksa cinsellik yaşarken dikkatsiz davranma sonucu mu oluyor acaba. tabi kırılmak deyince kemik olmayan esnek yumuşak bir organ nasıl kırılır yahu diye insanın aklına gelmiyor değil. teknik olarak açıklamak gerekirse penisin kırılması penis içindeki kavernöz yapılarının ereksiyon esnasında kanla dolmasına bağlı gergin olduğu anda travmaya uğraması ve yırtılması durumudur. travma derken penisin yanlış hareket sonucu zorlanarak fazlaca kıvrılması katlanmasıdır. mesela erkek altta kadın üstte pozisyonda iken kadın penis üzerinde hızlı tempoda zıplarken bir anda penis vajinadan dışarı çıkabilir, kadında tam bu anda hızlıca üzerine oturunca penis dikey olarak ezilip kıvrılır işte bu durumda kırılma dediğimiz yırtılma olur. bu sebeple cinsellikte dengesiz çılgınca ani hareketler yapmaktan sakınmak olası risklere karşı fayda sağlayacaktır. bu tür kırılmalar sonucu hasarlı dokunun onarılması mümkün olmayabilir ömür boyu kalıcı hasar bırakabilir. kırılmanın niteliğine şiddetine göre belki hiç bir daha seks yapamayacak duruma gelinebilir.

Bir cevap bırakın