sevgilime 31 çekmeyi bilmiyorum ve yapamıyorum

Soru

erkek arkadaşıma 31 çekmek istiyorum fakat bunu nasıl yapacağımı buna nasıl başlamalıyım 31 çekmeyi nasıl bitirmeliyim bu konuda bilgi verirmisiniz.

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  Önce kaliteli bir kayganlaştırıcıyı eline sürüp penisi okşayıp kaldıracaksın sonrada elini penisin başına doğru ileri- geri hareket etireceksin ve bu işlemi boşaltana kadar tekrar etmelisiniz. Penisin başına ne kadar temas edersen çok kadar çabuk boşalır. Ayrıca daha uzun olması için delay spreylerden de faydalanabilirsiniz.

 2. 3

  merhaba, sevgiliniz için fantazi maksatlı böyle bir eyleme girişmeniz sizin açınızdan biraz acemice zorlayıcı olsa da, sevgiliniz bu fantaziden siz her ne yapsanız da fazlasıyla zevk alacaktır. öncelikle rahat olun en kötü şekilde yapsanız da sevgiliniz memnun kalır, ikinci adımda gerekli olan temizlik hijyen ve iyi bir kaydırıcı krem yada jel kullanmanızdır. siz ve sevgiliniz rahat bir pozisyon alın, hatta tercihen karşılıklı konumda bulunmanız sevgilinizin haz ve zevke karşı tepkilerini daha kolay görmenize imkan sağlar. elinize bolca kaydırıcı dökün ve sevgilinizin penisine yavaşça dokunun. jeli penis yüzeyine yaydırın. sonra elinizle avuçlayarak penis başından gövde yönüne hareket ettirin. sonra biraz gevşeterek geri penis başına elinizi getirin, bu sefer biraz daha fazla elinizle sıkıştırarak yine penis başından gövdesine dibine kadar elinizi kaygan şekilde hareket ettirin. bu şekilde hareketi defalarca tekrarlayın. bu arada diğer elinizle popodan penise doğru testisleri avuçlayıp okşayabilirsiniz ama dikkatli ve yumuşak olun bu konuda çünkü testisler çok hassastır. bir yandan sevgilinizi izleyin aldığı zevki anlamaya çalışın. penisin avucunuzda verdiği tepkileri refleksleri iyi hissedin. penis kabarıyor gibi hissediyorsunuz elinizde dahada büyüyor gibi oluyorsa sevgiliniz boşlamaya yaklaşıyordur. bu durumda biraz daha el hareketlerinizi yavaşlatın, hemen boşalmasına izin vermeyin eliniz gerekirse bekletin uyarıma dokunmaya ara verin. bu şekilde 15-20 civarı bir döngüden sonra artık boşalmasına rahatlamasına izin verin. boşalmaya başladığı anda penis başına çok fazla dokunmayın daha çok gövdesinden uyarımda bulunun. boşalma bitene rahatlayana kadar devam edin. bunlar temel referans sayılabilecek hareketler. siz zaman içinde yada yaparken deneyim kazandıkça kendinize göre geliştirip fantaziyi daha çok renklendirebilirsiniz.

 3. 4

  Çok çeşitli mastürbasyon yöntemleri vardır. Daha farklı bir fantezi isterseniz bunu oral ilişki le birleştirerek yapabilirsiniz. Eğer sadece mastürbasyon yapacaksanız, kayganlaştırıcı olarak bir şeyler kullansanız işiniz daha da kolaylaşacaktır. Bu salya(tükürük) ya da jel benzeri şeyler olabilir. Sıvazlama tarzı hareketlerle penise masaj gibi düşünebilirsiniz. Sevgiliniz kendi mastürbasyon yaparken izlerseniz pratiğinde zorlanmazsınız.

 4. 3

  ağzına al köpürt

Bir cevap bırakın