hayat kadınları aşık olur mu

Soru

para karşılığında biriyleriyle beraber olan kişiler seks yaptığı insana aşık olma ihtimali nedir

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  onlarında kalbi ve duyguları var illa bu işe yapıyor diye aşık olamaz diye bir kural yok ki

 2. 3

  Hayat kadınları da aşık olabilir pek tabi ama genel olarak hayat kadınına aşık olma durumları yüzünden, bunun geçici bir hevese karşılık olacağını düşüneceği için kendini kaptırmıyor olabilir. İnsanlar oraya mutlu olmak için gittiği ve evde bulamadığını orada bulduğunu düşündüğü şeyler sebebiyle etkileniyor olabilirler. Bu da insanların kendini hayat kadınlarına aşık zannetmelerine sebep olabilir. Hayat kadınları da bunun farkında olduğu için size(genel manada) sadece müşteri olarak bakabilirler ve aşık dahi olsalar bunu belli etmezler.

 3. 2

  merhaba, genelde site kalitesini ve içerik düzeyini belirli bir seviyede tutmak için, kalitesiz başlık ve içeriğe sahip yada daha önce defalarca sorulmuş benzer soruları siliyorlar. lakin birçok soruyu tahmin edebilsek de böylesi ilginç olmuş, nereden aklınıza geliyor şaşırıyoruz. öncelikle insan dediğin canlı platonik olarak aşık olmaya hazırdır. hal böyle olunca bir süre her ne koşulda olursa olsun birlikte yakın mesafede bile olsa bir birlerine karşı çekim oluyor. eğer bu çekim karşılık bulursa derinleşirse dediğiniz aşk mevzusu ortaya çıkıyor. kadınlarda bazen kaşındaki kişi ona para ile gelmişse de, bu kişinin konuşması tavırları, belki de siması etkileyici gelip aşık olabilir. karşılık bulursa tüm bu işleri bırakıp evinin kadını da olabilir. her ne kadar cinsel tatmin için erkekler bu yola başvursa da hayat kadınlarına aşık olup, onları bu kirli dünyadan çekip çıkarıp koruması altına alan yada evlenen erkek sayısı oldukça fazladır. bu noktada yargılamak, yadırgamak herkesin insan olduğu dünyada yapılabilecek en tatsız eylemdir. bazende bu aşık olma sadece anlık bir duygudur. bir an gelir sonra devamı yoktur.

 4. 2

  elbette olurlar. onları bu hayattan kurtarıp evlenen de var. ama âşık oldum diyenlerin arasında yalan söyleyen birçok kişi de var. daha fazla para koparmak için veya o müşterinin tekrar gelmesi için böyle diyen de olabilir. bu kadınların içinde neler neler var. zengin olmasına rağmen böyle yapan mı dersin gerçek hayatta sevgilisi olmasına rağmen para biriktirmek için bu işi seçen hatta sevgilisi rıza gösteren mi dersin vs…

Bir cevap bırakın