boşaldıktan sonra testis ve kasıklarda ağrı

Soru

Boşaldıktan sonra sağ karnımın altında bir şişlik oluyor ve 1 dakika içinde geçiyor. Kasığa doğru. Ve ayağıma vuran ağrı gibi bir his oluşuyor. Sebebi nedir?

Cevaplar ( 3 )

  1. 8

    merhaba, bazen ilişki süresini fazla uzatmaktan yada çok uzun süre mastürbasyon yapmaktan da olabilir. bunların dışında ihtimal olarak, varikosel, prostat iltihabı, üriner enfeksiyonlar, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, ürogenital tüberküloz, yaşanan travmalar akla gelebilir. belki hiç bir şey yoktur geçici bir durumdur yada cinsel olarak fazla kendinizi zorladığınız için olmuşta olabilir. benzer sorunlar arasında en çok ortaya çıkan prostat ile ilgili rahatsızlıklardır. eğer geçici olmayan gerçekten bir rahatsızlık varsa bu şekilde birkaç soru ile internetten çözüm bulmanız mümkün değil. en doğrusu bir doktora giderek muayene ve tetkikler ile araştırılma yapılmasıdır. ortaya çıkacak sonuçlara göre zaten doktor sizi yönlendirecektir.

  2. 9

    bazen kişi kendini boşalacağım diyezorlar ve sıkarsa da olabiliyor

  3. 7

    2 yıl önce bacak arasında ağrı idrar yaparken yanma vardı doktora gidince prostatit mi ne çıkmıştı. ilaç verdiler birkaç haftaya geçti belki sizdede öyle bir rahatsılzık olabilir yazmak istedim

Bir cevap bırakın