prostat uyarımından sonra testislerle anüs arasında basınç ve gıdıklanma

Soru

Merhabalar 1 hafta önce anüsümden içeri parmağımı sokarak prostatımı uyarmaya çalıştım. Ancak boşaldıktan sonra penisim tuhaf bi şekilde içine çekilir gibi oldu ve 1 haftadır da böyle. Ve anüsümün içinde ve o bölgede gıdıklanma, kaşıntı gibi bi his var. Bu his ne zaman veya nasıl geçer bilgisi olan var mı? Psikolojim bozulmaya başladı 1 haftadır zar zor büyük tuvalete çıkabildim ve hep bi yarım kalmışlık hissi oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Cevaplar ( 3 )

  1. anüste tahriş yada yırtılma, belki prostata fazla baskı yaptıysanız dokularda ezilme zedelenme olmuştur

  2. bir şeyleri yanlış yaparak anüs ve prostata zarar vermiş yaralamış olmanız olası. parmakla prostat uyarımı çok sağlıklı değil. zaten acemice yaptığınız ilk deneyimlerde sorunlar yaşamanız olası. bir yerde görüpte, meraktan bilmediğiniz şeyleri çokta kurcalamanız iyi olmayabilir. zaten acemice şeyler haz vermez, askine zarar verir.

  3. Parmakla olmaz tahriş ezilme oluşmuş bunun yerine prostat masaj aleti yada anal plug kullansanız hem zevk alır hemde tahriş etmezsiniz. Farklı zevkler arıyorsanız vantuzlu dildo ve penis kilidi alıp birlikte kullanın tabi iyi bir kaydırıcı krem şart. O zaman anal uyarım daha zevkli olur, hatta konsantre olursanız bu şekilde penis kilitliyken anal yoldan tatmin olup bosalabilirsin.

Bir cevap bırakın