evlilik öncesi cinsel ilişki yaşamak

Soru

sevgilim ilişki yaşama konusunda çok ısrarcı, hadi enerjisini atsın diye azıcık yüz verip elle boşaltıyorum falan rahat durmuyor daha çok şeyler istiyor. evlenmeden olmaz beni bu konuda zorlama hiç hoşlanmıyorum bundan diyorum bir süre sonra yine beni ikna etmeye çalışıp ısrarcı oluyor. böyle şeyler söyleyeceksen yollarımız ayıralım benim kurallarımı biliyorsun deyince bu sefer acındırma drama yapıyor. en sonunda kızdım rest çektim iki haftadır görüşmüyorum. başka zaman ısrar eden adam hiç aramıyor. erkeklerin bakış açısı bu mu ? cinsellik mi her şey onca söylediği sözler hepsi aldatmacamı, ikna çabası mı ? olmayınca bu kız sert haya çıktı en iyisi başkasına geçelim mi diyorlar ? istediği yere gitsin umurumda değil de erkeklere olan güvenim iyice kayboluyor. siteyi biraz okudum hep sevgilimle onu yaptık bunu yaşadık diye sorular var, bu kişiler çok mu rahatlar, kolay mı kanıyorlar, istediği ile düşüp kalkıp sonunda birine yamanıyorlar mı ? kimse bu tür şöyleri önemsemiyor mu artık, dünyanın cılkı çıktı dedikleri bu mu ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 5

  Erkeklerin diyerek genelleme yapmak mantiksiz ama amasi bazi erkekler diyelim cinsellik yasamak icin sevglisine olmadık yalanlar söylüyorlar. Evlenecegiz zaten nasılsa senden baskasiyla olmam sensiz yapamam falan filan. Bir erkek zaten evlenmekse niyeti sabreder. Eger ısrarcı dedigim olacak tiptense kizar duygusalliga baglar ve ayrılmak icin yol yapmaya baslar o kozu kullanir ki nasilsa ayrılmaz beni birakmaz ikna olur mantığı. Bunu kimi kiz yer kimi yemez. Yiyen zaten yataga atılmıştır isi bitmistir. Yemeyense ya sonunda yer yada asla yemez.

 2. 6

  Öncelike kendinizle çelistiginizi fark ettim elle boşaltma yapıp millete burda istediği ile düşüp kalkma gibi küçümseyici bir söyleme girersek farklı bir mecrada farklı bir açıdan sizde bahsettiğiniz konuma düşersiniz diye uyarmak isterim Sizin içinde ” Ooo bi altına yatmıyor geri kalan herseyi yapıyor” diye amiyane tabir kullanılabilinir Durumunuza gelecek olursak beden insanın şahsi malıdır sizin kararınıza bu aşamada saygı duymayan ilerleyen zamanda farklı kararlarınızı da saygı duymaz Saygılı mutlu güzel günler temenni ederim

 3. 8

  Biliyordum zaten erkekler toplanır beni beni kötülerle diye. Yanilmiyormusum öyle kadınlar ooo dur zaten erkekler ise sütten çıkmış ak kaşık.

  • 6

   Ahaha 🙂🙂🙂şahsım adına kimseyi kötülemedim sizin üslubunuzu size karşı kullandım naçizane

 4. 2

  hayatım genelleme yapmak yalnış, bir kısım adama gibi adam olanlarda vardır. evlenmeden önce romantik aşk insanı sevgiden mutluluktan başka isteği olmayan çoğu adamlar, boşanma söz konusu olunca konuyla hiç alakası olmayan en özelini bile pat diye söyleyen insanlardır. aynı şekilde oynak fırsatçı tapu kadasto mal mülk düşkünü kadınalrda vardır. insanı doğru tanımak istiyorsan damarına basacaksın. eğer sesi çıkmıyor göz yaşı akıyorsa yakaladığınla evlen. lakin kükrüyorsa aslan kesiliyorsa ilk cevap veren hemen atlayan oluyorsa muhattap alma saygılar de kaç ordan. dünyanın malı dünyaya tas tamam, ne kadar o kadın varsa, aynı oranda da p adam vardır 🙂 kimsenin kimseye üstünlüğü yok, sen o larla p lerle uğraşma kimse düzelmez yoluna bak.

 5. 3

  Başkasının ne yaptığı ile niçin ilgileniyorsun ki?! Bazı erkekler ise zaten bunu önemsemiyor.

Bir cevap bırakın