cinsel ilişkiye girmiş erkek penisinde nasıl değişiklikler olur

Soru

cinsel ilişkiye girmiş bir erkeğin penisi ile cinsel ilişkiye girmemiş penis arasında herhangi bir fark var mıdır o kişinin cinsel ilişkiye girip girmediği anlaşılırmı. şundan soruyorum daha önce sevgilim vardı ve onunla çok kez cinsellik yaşadık sonrasında ayrıldık. şimdi nişanlıyım konuşurken nişanlım sordu daha önce sevgilin oldumu beraberlik falan yaşadınmı diye bende hayır dedim. doğru söyle bak ben anlarım güvenimi sarsarsan beni kaybedersin dedi bende dediğimden dönemedik yok hayır olmadı neden yalan söylim deyip geçiştirdim. çünkü nişanlım evlilik öncesi şeyler hiç iyi bakmıyor bende saklamak durumunda kaldım sizce dediği gibi anlayabilirmi ? böyle anlamanın bir yolu varmı ? bilmiyorum sanki penisime bakınca eskisine göre daha düz yıpranmış gibi görünüyor ?

Cevaplar ( 5 )

  1. bu nasıl mantık kanka, kızın seks profesörü olması lazım ki görünce anlasın 🙂 gerçi prof da olsa görmekle birşey anlaşılmaz. bence kız sana zarf atmış anlarım falan diye seni çözülsün diye, yoksa anlaşılacak bir durum yok. sende nasıl kurduysan kafanda kendince hayali şeyler uyduruyorsun, yok penis yıpranmış eskimiş, öyle olsa pornocuların penisi araba pistonu gibi dümdüz olur yada aşınır incecik kalırdı 🙂 rahat ol yok böyle bişi. tabi sende yalan söyleme, ne kadar yalan söylersen, sonra o kadar içinden çıkamaz batarsın.

  2. Emin ol kendide senden daha tecrube yaşamıştır onu diyen genelde kendi yapar

  3. Evlilik öncesi cinsellikten çok daha kötü şeyler var. Mesela yalan söylemek gibi…

  4. merhaba, kısa ve öz, öncelikle çok fazla hayal kuruyor, sonrasında yalan söyleyerek hata yapıyorsunuz. penise bakınca bir şey anlamak mümkün olmasa da, kaderin işi yok ağlarını örüp illa sizi o cevap veremeyeceğiniz noktaya götürüyor. olmaz dediğini oluyor yok ya nerden bilecek derken her şey güzel iken bi anda eski sevgiliniz karşınıza çıkıyor vay yandım bittim oluyorsunuz. keşke en baştan çürük düşünceler üzerine geleceğinizi inşa etmeseniz.

  5. ilişkiye girdikçe penis mi yıpranıyormuş ilk defa duydum, vajinada sarkma genişleme oluyorda peniste aşınma oluyorsa bizimkisinin penisi kalem gibi kalması lazımdı. ama bişi olduğu hala balta sapı gibi bir değişiklik yok, erim bey fazla hayal kuruyorsunuz demekle doğru söylemiş yani.

Bir cevap bırakın