birinin cinsel ilişkiye girdiği nasıl anlaşılır

Soru

merhaba, kız arkadaşımla 2 yıldır çıkıyoruz. bu süreçte konuşmalarını bazen tutarsız buluyorum. hayatımda hiç kimse olmadı bakireyim diyor ama bazen bir şeyler anlatırken kız arkadaşım vardı kızlık zarını diktirdi öyle evlendi, zar diktirme şöyle oluyormuş böyle dikiliyormuş gibi konularda bayağı bilgisi var. sen nerden biliyorsun bunları diyorum öyle sosyal medyada kızlar konuşurken görüyorum arada diyor. anlayacağınız başkası ile ilişkisi olduğu konusunda düşünceler oluşuyor bende. haliyle klasik bir soru ama birinin cinsel ilişkiye girdiği nasıl anlaşılır yada bir kızın cinsel ilişkiye girdiğini nasıl anlayabilirim ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    hep böyle bir şehir efsanesi var, nasıl anlaşılır falan diye sankı araba bu çiziği göçüğü var görünce anlayacaksın. açıkçası iyi gizlemeyi bilen biriyleysen asla bunu anlayamazsın. kendini açık ederse bariz emareler görürsen belki o zaman. tabi sevgilinin sözleri söyledikleri de hayli ilginç ama şüphe etmeyi gerektirecek şeyler değil bence. günümde bu tip konuları gerçekten çok konuşuyorlar. her halde herkes geçmişte şapır şupur evlenmeye gelince diktir bitsin gitsin oluyor. neyseki erkeklerin diktirmeye ihtiyacı yok:) bana sorarsan sevgiline güven, ona karşı güvensiz davranman onu üzebilir.

  2. 6

    bence nasıl anlaşılırdan çok aranızda güven sorunu var sanki. sorunda bu, siz tam olarak güvenemediğiniz için sürekli aklınızda şüpheler sizi kemiriyor tüketiyor. sonunda hata yaptıracak yoktan yere arıza çıkaracaksınız. bu düşüceleri kafanızdan çıkarın. ona güvenin empati yapın sevin sevilin, yoktan yere bir birinizi üzmeyin.

Bir cevap bırakın