bakire değilim ama kan gelmesini istiyorum

Soru

eski erkek arkadaşımla sürtünürken içime az girdi ve biraz kanama oldu, kızlığım bozuldu mu yoksa tam bozulmadı mı bilmiyorum. daha sonra onunla ayrıldık. sonrasında hayatımda başkası olmadı. şimdi 1 yıldır başkası var, evlenelim diyor ama ben söyleyemedim. açıkçası söylemekte istemiyorum yoksa benden ayrılır. tabi evlenirsem ilk gece kanama olmazsa diye çok korkuyorum. diktirme gibi şeyler yapılıyormuş, ilk gece için böyle yaptırsam ilişkiye girince normal kanama olur mu, böyle bir şey yaptığım anlaşılır belli olur mu ? ilk gece ilişkide kan gelmesini istiyorum nasıl yapabilirim ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  bu bildiğin yalancılık aldatma dolandırıcılık sahtekarlık yada her ne deniyorsa. bu şekilde evleneceğiniz insanı kandırınca bütün sorunlar çözülecek mi diyorsunuz ? başkası ile naneleri yiyip sonra yaşnmamış gibi mi yapacaksınız, olurda bir gün ortaya çıkarsa ? en baştan yaptıklarınızı söyleseniz ? madem öyle baştan niye başkası ile iş pişirdiniz ? soruya soru ile cevap verdim ama ben yalan dolandan pek hoşlanmıyorum, herşey olacağına varır, ne ekersen onu biçersin. yarın birde bakarsın kocanda seni aldatmaya başlamış. ayrılacaksa ayrılsın doğruyu söyleyin.

 2. 3

  ben şöyle yaklaşayım olaya; karşındaki insan illa kanama olacağını biliyorsa bunu yanlış düşünüyordur illa ilk gece kanama da gelmeyen insanlarda var. ama şu da var gerçeği bilmesi en başından daha doğru olur diye düşünenlerdenim ayrılacaksa ayrılır ve illa hepimizin hayatında yanlış tercihler vs olabiliyor bunu dert etme bence ve yaşadığın olay bir gün ortaya çıkarsa zaten o gün belli olur. bence her ilişkide herşey baştan konuşulmalı ki seni öyle sevip saysın ve hayatında öyle olsun. bu düşündüğün şekilde olmaz benim düşüncem.

 3. 3

  mustafa bey’e yâni bymustyye katılırken şunları ekleyeyim madem ki bekarete önem veren birisin bunu niye yapıyorsun? bundan sonra şimdiki kişiyle evlen madem ve bir daha yasak aşk peşinde koşma. şimdi evleneceğin kişinin ne kadar hassas olduğunu biliyor musun.? şâyet böyle şeyleri kafaya takan biriyse ona söyleme. ondan da ayrılırsın kendini kötü hissedersin. ayrıca evlenene kadar onunla da yatmayın ki sizin hakkınızda daha önceden biriyle yatmış intibası oluşmasın. hayatta ettiğin bazı işler için önceden en az iki kere düşünmek gerekiyor…

 4. 2

  kızlık zarı diktirme gibi şeyler yapıyorlar ama bunların çok sağlıklı olmadığını duydum, galiba enfeksiyon bakteri kapma riski yüksekmiş. birde asıl mesele önce gidip jinekolojik muayenen olman gerktiği. çünkü kızlık belki yırtılmamış biraz zorlanınca kanama olmuştur. eğer bölye ise zaten diktirmene falan gerek kalmaz. gel gelelim işin doğrusu yalansız sevgiline her şeyi anlatmandır. eğer seni seviyorsa bunu anlar seni olduğu gibi kabul eder. yok onun içine sinmiyorsa senden ayrılacaktır buda onun en doğal hakkıdır. hile ile yalan dolanla çok gitmez sonunda yine tadınız kaçar, sadece bu süreci ertelemiş olursun.

 5. 1

  doğruyu söyle daha en baştan yanlış bir temel kurma sonra gözünün önünde çökmeye yıkılmaya başlayınca elinden hiç bir şey gelmeyecek ve çok üzüleceksin. ne hatan oldu ise bize anlattığın gibi onada anlat, pişman olduğunu hata yaptığını ve yaşadıklarından çok üzüldüğünü söyle. onu sevdiği kaybetmek istemediğini ama hatalarla bir hayat inşaa etmek istemediğini belirt. zaten adam eğer seni seviyorsa bunları yüklenecektir. hatalarını kabul edecektir. gerçekten sevmiyorsa içinde sana pamuk ipliği ile bağlıysa sendne ayrılır. bu sayede sende bilirsin ki herşey yalanmış, az kalsın seni gerçekten sevmeyen biri ile evlenecekmişsin.

Bir cevap bırakın