bakire değilim ama mastürbasyonda kanamam oluyor

Soru

Yaklaşık 2 senedir bakire değilim, başıma ilk defa bu kanama olayları geliyor. 2-3 aydır ne zaman mastürbasyon yapsam iç çamaşırımda hatırı sayılır bir kan görüyorum ve elim de kan oluyor hep. Anlamadım sebebini bu hafta randevum da var ama doktora ne diyeceğimi bilmiyorum. Yeterince ıslak, tırnağım uzun da kısa da olsa kanama oluyor hatta bunun için kestim denedim ama yine geliyor. Sebebini açıklar mısınız acaba korkuyorum yahu 🙁

Cevaplar ( 5 )

  1. Klitoral masturbasyon yaptığını anlıyorum tırnak muhabbetinden dolayı. Yani aslında gelmemesi gerekir evet. Fakat ben bu konuda eğitim almış veya doktor değilim. Korkacak bi durum olduğunu sanmıyorum. Sinüzit var bende de 2 senede bi akıntım oluyor burnumdan ilaç veriyolar geçiyo, 2 sene sonra bi daha. Türk hekimlerimiz alanlarında çok uzman ve yetenekli insanlar. Biz burada ne yorum yapsak saçma olur onlar varken. Özellikle bu kadın hastalıkları konusunda. Doktora da aynı buraya yazdığın gibi açıklayarak anlat ki, şikayetini ne kadar iyi anlarlarsa sorunun ne olduğunu tespit etmeleri de onlar için bi o kadar etkili olsun. Geçmiş olsun.

  2. tahriş oluyordur diyeceğim ama pek normal değil bazen dönemlik böyle durumlar olabilir ama bu sanki bir rahatsızlık belirtisine benziyor. dediğiniz gibi en iyisi bir doktora görünmeniz. birşey çokmazsada kafanız rahat olur bilirsiniz birşey olmadığınız. sorun varsa geç kalınmak iyi olmaz. umarım sorunlarınız tez zamanda geçer.

  3. size tamamen katılıyorum doktora danışmak en mantıklı çözüm gibi görünüyor

  4. merhaba, bu tip sorularda genelde cevap bulmak için fiziksel muayene ve tetkik gerekir. zaten kendiniz olası ihtimalleri yazıp bunların üstünden tek tek geçip çürütmüşsünüz. ortalama ihtimal dokuda hassasiyet olabilir, belki bir hastalık yada enfeksiyonda olabilir. işin aslını öğrenmek için doktora gitmeniz iyi olacaktır.

  5. Merhaba ben de dün yaptım ve bakire değilim aynı şekilde kan geldi bir kere birlikte olmuştuk o zamanda az bir şey kan gelmişti kzlık zarı bozuldu mu o zaman mı bozuldu şimdi mi bilmiyorum saçma sapan bir durumun içindeyim açıkçası ???

Bir cevap bırakın