bakireydim birkaç defa cinsel ilişkiye girdim ama kan gelmedi

Soru

evlenmeden önce hiç bir cinsel eylemim olmadı. yani başkasıyla ilişki demek istedim. bir tek elle mast yaptım. evlendiğimizde ilk gece kanama olmadı neyse kocam esnek yada kalındır belki dedi. birde evlendiğimizde gerdek gecesinde adetliydim bu sebeple ilişki yaşayamadık adetim bittikten sonra ilk gece ilişkiye girdik. işte dediğim gibi onda da kanama olmadı. daha sonra bir çok kez ilişki yaşadım kocamla ama bakire olmama rağmen bir türlü kan gelmedi. internette araştırdık bazı kişilerde kızlık zarı ilişki ile bozulmuyor ancak doğumda bozuluyormuş diyorlar bizde de böyle bir şey olabilir mi ? ya önemli değil belki ama benim moralimi bozuyor. biz fark etmedik de kızlık bozuldu mu ? yoksa duruyor mu hala görme anlama imkanımız var mı ?

Cevaplar ( 6 )

  1. doktora gidersen zarın seceresini döker, bozulmuş mu sağlam mı ortaya çıkar, dert ettiğiniz şeye bakın 😊

  2. bir çok ihtimal var, bozulmuş ama kanama az olmuş bu sebeple siz farkına varmamış olabilirsiniz. kalın olabilir, esnek olabilir vesaire vesaire. en doğru yöntem doktora gidip muayene olmanızdır, bu kadar basit. doktor durum hakkında size bilgi verecektir. ki benze zaten önemli değilse hiç takıntı yapmayın, bu düşünceleri aklınızdan çıkarın.

  3. bazı kadınların vajinasının yapısı gereği kanama olmayabiliyor. bu bekaretinizin olmadığı anlamına gelmediği için doktora görünmekte fayda var

  4. yahu bozulduysa bozuldu ne üzerine düşünüyorsunuz sonuçta bu regl olmayan kızların vajinasını bakteri ve dış etkenlerden korumak için kadınlık sürecine geçtikten sonra işine yaramayan et parçası ya.

  5. bize sorduğunuz soruları aslında cevaplamşısınız da.. yani sizdeki duurm çok özel bir durum olabilir.. sen kendini bliyorsan kocan da sana güveniyorsa gerisi önemli dğeil.. kafanızdan atın artık bu tür sorunları keyfinize bakın.. kocana da aynen böyle de..

  6. esnek olabilir mastürbasyon da bozmuş olabilirsin veya dr minesi gerekebilir ama bence gerek yok elisin esin bisey dememiş dewamke

Bir cevap bırakın