cinsel ilişkiye girmedim ama bakireliğim bozuldu

Soru

Merhaba ben birşey sorucaktım küçük yaştayken bedenimi tanımaya çalışıyordum adet deliğine parnaklarımı sokmuştum ve kan gelmişti kan hafif pembemsi bir renkti ve kanama 1 gün sürmüştü ne olduğunu anlamamıştım meğer kızlık zarım bozulmuş bunu yeni yeni öğrendim çok mutsusum çünkü ben daha önce hiçbir insanla ilişkiyw girmedim ama kızlık zarım bozuldu bu durum beni bi hayli üzüyor evleneceğim kişiye bu durumu söylersem ya bana inanmazsa ? Yada kafasında soru işareti kalırsa? Yada kavgalarımızda sen kız değildin derse? Bunlardan çok korkuyorum, internette çözüm aramaya başlamıştım ve karşıma en mantıklı 2 seçenek çıkıyordu ya kızlık zarı ameliyatı yada suni kızlık zarı fakat kızlık zarı ameliyatı çok pahalı buna durumum el vermez ve 100 de 100 kan gelmiyormuş ama suni kızlık zarında kan geliyormuş ve fiyatı ameliyata göre çok makul bir fiyat yani denenebilir sunş kızlık zarını kullananlar yazabilirmi ? Ama e şey var şimdi o suni zarı kullanırsam eşimi kandırmış olmam demi? Zor durumda olduğum için kullanmak istiyorum 🙁 lütfen bana mantıklı bir seçenek sunun

Cevaplar ( 6 )

  1. kuzum sanırım kafayı gereksiz yere mesgul ediyorsun. genelde kızlık zarı bu kadar kolay bozulmaz. sadece kişilerin bilgisizliği yüzünden öyle olduklarını sanarlar. öncelikle boşa hesap kitap yapmadan gidin bir doktora muayene olun. muhtemelen hiç bir sorun yoktur. sorun varsa o zaman bunları düşünün. gerçi düşünmeye gerek yok, evlilik yoluna girdiğiniz insana bunu söylersiniz işine gelirse evlenir işe gelmezse bırakır kaçar sizde yolunuza bakarsınız. bakire değil diye evlenemeyen ortada kalan yok. endişeniz yersiz.

  2. Kızlık zarının bozuldugunu nasil kendin anladin? Kızlık zarı doğan zarı gibi aynen acik değil-dir cok geride bir zar. Siz kuruntu yapmışsınız. Bozuk deseniz bile öyle ameliyat bilmem neye de girmeyin sonunda ortaya çıkar elbet.

  3. merhaba, arkadaşımız @MuratKorkmaz06 dediği gibi olay kuruntudan ibaret. hiç böyle gereksiz saçma şeyler düşünmenize gerek yok. bu tip şeyler filmlerde oluyor. yok kızlık tamiri, yok suni zar bunlar ticari aldatmaca. @erotic-girl çok yerinde bir öneride bulunmuş, doktora gidin muayene olun, eğer böyle bir durum varsa bunu evlilik yoluna girdiğiniz kişiye söyleyin. zaten sizi siz olduğunuz için seviyorsa sorun olmaz. lakin kalitesiz bir erkekse ya kaçmaya yada faydalanmaya çalışacaktır. buda onun gerçek yüzünü ortaya çıkarmış olur. lakin bunlar dışında kızlarımız son zamanlarda umarsız davranıp ilişki yaşıyor bekaretini kaybediyorlar. sonrada küçükken bisikletten düştüm, ameliyat oldum, kaza geçirdim, bilmeden kızlığımı bozdum gibi gerçekçi olmayan senaryolarla kendilerini aklamaya çalışıp daha da rezil oluyorlar. eğer ola ki böyle bir durum varsa sizde aynı hataya düşmeyin.

    • dediklerinize aynen katılıyorum özellikle son bölümde dediklerinize. yalancı erkekler olduğu kadar yalancı kızlarda var. soruyu yazan kişiye demedim üstüne alınmasın genel olarak anlatmak istedim.

  4. Kucuk yasta parmaginla kizlik zarini bozman zor. En iyisi dr a gidip durumu anlatman kontrol ettirmen.

  5. yani üsttekilere ben de katılıyorum kesinlikle. ayrıca diyelim ki kocan inanmadı ki kızlık zarı olmayan trilyon tane insan var. gidersin doktora kontrol ettirirsin kendini daha önce ilişkiye girip girmediğin orda ortaya çıkar zaten. ama @erotic-girl ün de dediği gibi seninle kızlığın için evlenen evlenmesin zaten. hayır tabiki müslümansan bu demek değil istediğinle yat kalk. ama dediğim gibi doğuştan hiç olmayadabilirdi gidip de bu kıza sen eksiksin bilmemne vs gibi sözler sarfedilmesi o kadar saçma ve yobazca ki. tutturmuşlar namus da namus die. sen boşver bunları takılma hayatını güzelce yaşamaya bak.

Bir cevap bırakın