nişanlımı bakireyim diye nasıl kandırabilirim

Soru

ben nişanlıyım, eylül ortası düğünüm var evleneceğim. nişanlımdan önce sevgilim oldu, onlarla cinsel ilişki yaşadım. aslında ilk sevgilimle sadece arkadan sürtünecektik sonra bana anal yaptı. bir şey olmaz dedi anal yaparken de yanlışlıkla içime girdi. acıdı ama kanama olmadı, peçete ile silince azıcık renklenme olmuş gibiydi. sonrasında zaten bozuldu artık diye seks yapmaya devam ettik, anlaşamayınca ayrıldık. şimdi nişanlım bunları bilmiyor bakireyim sanıyor bende söylemeye çekiniyorum. aslında kanama olmadı o sebeple bakire miyim değil miyim bende emin değilim. ilk gece için nişanlımı kandırmak istiyorum bakireyim sansın diye, kızlık zarı dikilir mi yada sizin bildiğini başka bir yöntem var mı ? mesela ilk gece biraz kanama olsun yeter. ona gerçeği asla söyleyemem, bunu yapmaya mecburum çarem yok. yoksa ortalık çok karışır. cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Cevaplar ( 19 )

 1. 3

  oha bu nasıl bir istek. birini kandırmak için yardım arıyorsun. bunun yerine yaptığın hatayı anlatmak için fikir istesen neyse. bence yaptığın hiç etik değil, zaten hiç bir şey gizli kalmaz elinde sonunda ortaya çıkar. siz gerdek gecesi kandırır olayı kapatırsınız ama 3-5 yıl sonra tesadüfe eski sevgilinle karşılaşırsın işler hiç beklediğin gibi olmaz herşey ortay dökülür, kirli ilişkilerin bir bir ortaya çıkar sonra daha beter olursun. bence siz kandırmayı değil söylemeyi düşünün. tavsiyem bu yönde gerisi sizin bileceğiniz şey.

  • 4

   tepkilisiniz biliyorum, haklısınız ama şimdi tavsiyenize uyabilecek durumda değilim. ilerleyen zamanda bir birimizi tanıdıkça söylemek daha mümkün görünüyor ama şu aşamada söyleyemem. bir şekilde bu süreç atlatıldıktan sonra zaten söyleme niyetindeyim ama şimdilik bir çare bulmam lazım.

  • 3

   balonlar var vajinanın içine koyunca patlıyor bunu almanı önerrim

 2. 5

  @surreyya bence ya şimdi söyleyin yada sonsuza kadar susun çünkü olanları söyledikten sonra hoc bir şey eskisi gibi olmayacak. benim fikrimi sorarsan da bu konuyu bir daha hiç acilmamak üzere kapat kendin bile unut. 2. bir tavsiyem ise evlilik gerceklestikten sonra eşine daima sadık kal. olaki ileride anlayşamazsınız da sakin ola aldatmayı deneme ayrıl ayrıldıktan sonra dilediğini yap. şimdiden mutlu bir evlilik diliyorum.

 3. 3

  kizlik zari, bakirelik bozuldugunda illa kanama olucak diye bisey yok, bunu biliyorsa zaten sikinti olmaz

 4. 6

  norm ender aslında zamanında bu duruma göre güzel bir şarkı yazmıştı. bilmem yetişebildiniz mi o dönemlere. aynen şöyle diyordu size ve sizin gibi düşünen bayanlara “ruhundaki patlak zarı diktir” acizane tavsiyem önce ruhunuzdakini diktirin aşağısı kolay.

 5. 2

  kandırmak tabiki yanlış. ama gerçekten kandırmak istiyorsan gençken dildo kullandım yanlışlıkla yırttım diyebilirsin.

 6. 6

  yani normal seks yapın kanama olmak zorunda değil sen de biraz oyun yaparsın ilk diye olur biter büyütecek bişi yok

 7. 6

  aldatarak hile ile yalanla dolanla bir evilik temeli kurarsanız emin olun ki depreme gerek kalmadan kendiliğinden çöken binalar gibi evliliğinizde bitecektir. eğer bir evlillik yapacaksanız hakkını verin sağlam temeller üzerine inşaa edin. yoksa daha baştan bozulacaksa yıkılacaksa varsın evlenmeyin daha iyi. bu sebeple size nasıl kandırabilirsiniz diye tavsiye vermek yerine kandırmayın diye öneride bulunuyorum. umarım mantıklı düşünüp doğru yolu seçersiniz.

 8. 4

  @erotik-gril yorumunuza katılıyorum. temel sağlam değilse bina yıkılır. temeli sağlam atın.

 9. 3

  doğrusunu söyle. ben de nişanlımı bakire sanıyodum bana açıkladı her şeyi, seninle benzer şeyler olmuş. 15 güne evlenicez.

 10. 2

  bence yalan söylemekle hiç uğraşma, bakire olmadığını söyle derim.

 11. 6

  kapali bi kizim nisanlimla görücü usulü tanistik ama ondan önce sevgililierim oldugunu anal oral yaptığımı sonra bekaretimi bozduklarını söyledim. bilerek evlensin evleniyosa yalanla bi iliski kurulmaz çünkü. o da benim gibi aile zoruyla görücü usulüne ikna edilmiş. senden önce ben de seks yaşadım anlaşamicağım biriyle evlenmekten korkuyodum dedi. seneye yazin evlenicez. dürüst ol söyle belki kafana göre biridir.

 12. 3

  her şeyi itiraf etmek için geç kalmışsın.. ama yine de bir şekilde söylemen lazım.. zaman geçtikçe geri dönüşü zor olan bir yola gireceksiniz.. söylemeden ortaya çıkması ile ilişkiniz tamamen sonlanacaktır..

 13. 5

  demek anal yaptı hee sonra birden bire içine girdi yanlışlıkla çok büyük tezgaha gelip kendini kullandırmışsın olan garibim nişanlına olacak nişanlın adına çok üzüldüm

 14. 3

  soruyu yazanın art niyetli olduğunu düşünüyorum. zarım ilk basta yırtıldımı bilmiyorum diyor sonrasında zaten bozuldu artık diye seks yapmaya devam ettik, diyor sonra da bakiremiyim değilmiyim bilmiyorum diyor 🙂

 15. 2

  merak etme artık her erkek biliyor illaki kan gelmesi gerekmediğini, nişanlının penisi daha büyükse yeniden kan gelebilir ayrıca

 16. 2

  nişanlısını sevmiyor. sevse kandırmaz. doğruysa adama acırım.

 17. 0

  eğer adam bekarete takan biriyse ve evlenmekten vazgeçecekse bir yol bul. ama kimi insan el değmemiş istiyor ve haksız sayılmaz.

Bir cevap bırakın