ayak fetişi olmak kötü bir şey mi

Soru

selamlar, internetten tanıştığım bir kız vardı, uzun süre konuştuk ve çıktık, hatta 3-5 defa cinsellikte yaşadık. sonrasında bende bu yaşadıklarımıza güvenerek samimiyetimizi ilerletmek için kendimi daha fazla anlatmak istedim. ayak fetişti olduğumu, bu tutkumdan vazgeçemediğimi anlattım. önce bana çok saçma geliyor böyle şeyler dedi, bende anlatmaya açıklamaya hissettiklerimi ona aktarmaya çalıştım. bu dediklerin çok tiksindirici gerçekten bunlara mı ilgi duyuyorsun dedi, sonrada sana olan bakış açım çok değişti kusura bakma deyip beni engelledi. gerçekten kadınlar bu konuda öylemi düşünüyorlar, ayaklara ilgi duymak, bundan haz almak, ayak fetişti olmak kötü bir şey mi ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  fetiş olayı her kadına uymaz, kimine çok itici iğrenç gelebilir. bazısına aksine daha fantastik cazip hatta ilgi çekici gelebilir. eğer bu konuda aykırı düşünün birisine ratladıysan bu kadar tepki görmen normal. demek ki bu kızla kafanız hiç uyuşmuyormuş onu anlamış oldun. aradığını bulana kadar denemeler yapamya devam bu süreçte yıpranman yorulman olası ihtimal.

 2. 2

  yani eski sevgilimin vardı böyle bir fetişi. bana habire ayaklarını göster filan deyince itici oluyordu harbi :d ama zorladığı içindi sen zorlamamışsın direk anlatmışsın bunun için de adam engellenmez bence karakter meselesi. takma kafana bir gün uyumlu olduğun birileri çıkar elbet bir gün :d

 3. 3

  seven ilgisini çeken için çok fantastik, gel gör aksini düşünen için epey saçma gelebilecek eylemler bütünlüğünden oluşan iğrenç şeyler diyebiliyor. sen yine samimi olmaya devam et, uyana uyar, uymayana eyvalalh der arayışına devam edersin. eğer ayak fetişi olmadan yaşayabileceksen o zaman hiç zorlama kendini. bazıları kendilerini olmadık şeylere yönlendirebiliyorlar. adam bi gay porno izleyince tahrik oldum diye ben gayım galiba deyip gay arayışına çıkıyor, bu kafada olmayın.

 4. 6

  olur mu hiç öyle şey sevmeyen tiskinen kadın zaten kendi yapmıyor yap da demiyoruz. sexe ihtiyac yok ayak yalamak yeterli de demedik o yüzden ben iki üç kişi tanıdım hayatım da birlikte olurken seviyorum diye onların da ayaklarımla ilgilendiği geriye 99+ varsa sayısı hepsi altta uzanıp üste kendim çıkıyordum çıkarken de ayak parmağın dan başlarim genel de

 5. 3

  ben 48 yaşındayım, kendimi bildiğimden beri kadın ayaklarının birinci olarak kırışık olmasına ikincisi de kokusunun olmasına merakım var. gençlikten beridir böyle. işin kötüsü hiç bir kız arkadaşım bu durumdan hoşnut olmamıştı. en sevdiğim fantaziden mahrum kaldım.

Bir cevap bırakın