roleplay ve sexting yapma bağımlılığı

Soru

merhaba, ben 21 yaşında sağlıklı bir erkeğim, son zamanlarda sosyal medyadan özellikle tıkıktan sanal sexting, rp yapıyorum. bu beni aşırı yükseltiyor, yazışırken aşırı titriyorum, terliyorum. fazla uzatmak istemiyorum asosyal biri de değilim ama niye sanal yönü tercih ediyorum bilmiyorum. reel hayatta seksden çekinmiyorum kendimden bi şüphem yok penisimde de bir sorun yok boyutu büyük. yaptığımın bana zararı olur mu? bu durumu yaşayıp tecrübe etmiş varsa yazsın lütfen. ilerdeki cinsel hayatımı olumsuz etkiler mi? alışkanlık yapmam umarım.

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  bu olayı hep meral ettim sanal sexi nasl yapıyorsnz anlatsa hem ben hem başkalarıda bilgilensin

  • 4

   sanal seks adı üstünde seks yapıyormuş gibi birbirimize olayın akışına uygun yazıyoruz, yaşıyormuş gibi. cinsel fotoğraf ve videolarla hazzı arttırıyorsun. rp işin daha fantezili boyutu, konu seçip seçtiğin kişiyi yaşıyorsun. filmlerdeki gibi hizmetçi oluyor, patron, mafya sana kalmış.hayal gücüne göre ileri boyuta tasıyorsun. porno izlemektense bunu yapmak daha heyecanlı oluyor, bilmiyorum benmi çok gaza geliyorum geçliğimden ama işe yaradığı kesin zevkten kadın gibi titriyorum. kadınlar alınmasın erkekler genelde ejakülasyon olmadan titremez kolay kolay. açık yazıyorum siteye uygun değilse bu tarz konuşmalar uyarın beni.

 2. 2

  sonuçta bir şeyi tekrar ettikçe yaptıkça alışkanlık kazanırsınız daha sonra bu alışkanlığı terk etmek çok zor olur ve geleekte adaptasyon sorunları yaşarsınız. eğerki böyle tatmin olmaya alışırsanız ileride ne olarak evlenince eşinle farklı odalardan kamera açıp sanal mı yapacaksınız ? yalnız uyarayım sanal çocuk yapılmıyor 🙂 kendini yanlış eylemlere alıştırman başına bela olacak gelecekte normal sekste başarısız olacaksın. başarısız bir erkeğide hiç kimse istemez. gerisini sen düşün artık ne kadar ağır problemler yaşayacağını.

  • 2

   bıraktım başkan evlilik planlarım var. kısa süreli bi zevkti. bana artısı oldu masturbasyonu bıraktım. bilmiyirum ne alaka ama bıraktım:) eksisinide dediğin gibi ilişkide öğrenirim artık.

 3. 6

  yok bu sitede rahatça konuşulabiliniyor sadece küfür vs.. yok merak etiğim birşeyde sanal sex yapçak kişi nerde nasıl buluyorsn

 4. 9

  yani, çok ta aranılcak bir şey değil gibi. bir keresinde rus bir kızla yapmıştım bunu. çat pat ingilizce biliyordu, anlaşmaya çalışıyorduk. translate kullanıyordu xd nasıl başladığımızı hatırlamıyorum, muhtemelen benim libido patlama dönemlerimden birinde tanışıp yazışmaya başladık. ben cinsellikle ilgilenen ve araştıran biriyim. 2022 sonbaharına kadar tanıştığım herkese de ilk tanıştığım zaman oldukça açık bir şekilde cinsellikle ilgilendiğimi ve araştırdığımı da belirtiyordum. neyse konuya dönelim. kızla nasıl olduysa sekstin yapmaya başladık. bir hikaye olarak, tabii önce ben tahrik edici bir kaç mesaj attım. hoşuna gitti, sonra bildiğin destan yazar gibi ingilizce paragraf attım. bir o yazıyordu bir ben. ama o biraz sıkıntı çıkartıyordu, sen daha iyi yazıyorsun ben yazmayayım benim yerime de sen yaz diye. yani bilmiyorum, ben ona göre daha hızlı yazıp gönderiyordum, gerçeği bilmesemde yazıları okuyup mastürbasyon yaptığını düşünüyordum, ya da kendisi söylemişti (uzun zaman oldu o yüzden net hatırlamıyorum) fakat bir şey fark ettim ki kız hikayeyi benim üstüme bıraktı. bende karşılık bulmayınca ve sanki onun mastürbasyon yapmasına hizmet edermiş gibi hissedince yazdım konuşmayı bitirmek istedim ve tüm sohbeti temizleyip çekip gittim. bu tarz şeylerde sanırsam en iyi olan şey gizli bir hesap kullanmak ve kolayca bırakıp gidebilme yetisine sahip olmak. telegramdan yazıştığımız için telegramın en sevdiğim özelliği olan sohbeti herkes için silme özelliğini kullandım. bu sayede ona da materyal kalmadı ve herseye temizleyip sıfırlamış oldum. o yüzden bu platform bu tarz şeyleri konuşmak için daha işlevsel olabilir. zaten telefon numarasını da gizleyebiliyorsunuz, email da buna dahil olsa gerek. whatsapp olsa, bir kızla yazıştın varsayıyorum. bir şey oldu başın yandı, çekip gidemezsin de. o yüzden inşaatlarda kullanılan sistemi kullanmakta fayda var. herşeyden önce gelen şey, önceliğimiz güvenlik ^^ ha, peki yazmak güzel miydi? güzeldi. eğlenceliydi, zaten gerçekleşmeyecek olayları yazıya döküp yazmak güzel oluyor, hem yazar gibi hissediyorsun hem de ufak çaplı bir cinsel hikaye yazıyorsun ^^ ama sık yapmamak lazım, hele ki hayalleri yazıp ta bunları yapıcam gibi bir kafaya bürünüyorsanız uzak durmakta fayda var. çünkü olmadığında veya yapamadığınızda büyük bir yıkım ile karşılaşıyorsunuz. ^^ belki bir gün tekrardan yazmaya başlarım kim bilir ^^

 5. 5

  bende hiç deneyimlemedim keşke deneyimlerime yardımcı olsaniz

Bir cevap bırakın