sadist mazoşist fantezilerim var sevgilim buna sıcak bakmıyor

Soru

evet cinsel fanteziler herkesin vardır. ama benim çok tuhaf bir fantezim var. sevgilime denemek istiyorum ama izin vermiyor. bu fantazim acı vererek yapmak. ama asla izin vermiyor çok tatlı canı var. ben ise onu boğmamak için kendimi zor tutuyorum. bazen öyle bir boğazını sıkıyorum ki ben bile farkında olmadan kızı nerdeyse mosmor ediyorum. help ?

Cevaplar ( 3 )

  1. her cinsel fantanin talep edeni olduğu gibi karşılığı olmalıdır. eğer karşındaki bunu istemiyorsa bu cinsel fantazi olmaktan çıkar işkenceye zorbalığa tacize tecavüze giter. olur ya gaza gelir bi akılsızlık yaparsın kızın bedeninde bir iz kalır, hadi kızı ikna edersin bişi demez, bir yakını bunu görür ihbarda bulunur, sorgusuz içeri alır tecavüzcüler koğuşuna postalarlar. orda senni hayal ettiğin fantazileri yine senin üstünde uygularlar 🙂 bu kafadan çıkman lazım yada kendine buna göre bir partner bulman lazım. açık ve net.

  2. bi film vardı neydi ha buldum grinin elli tonu onu çok fazla izlediysen bunun çok zevkli heyecanlı olduğunu falan sanarsın, kafan iyiyken sonunda karıyı boğarsın. sadist mazoşist eylemleri kadınlar hiç sevmezler, nefret ederler. kadınlar narin canlılardır, şevkate, sevmeye sevilmeye, öpülmeye koklanmaya, sarılmaya okşanmaya ihtiyaç duyarlar. kendilerini sahiplenecek güçlü erkek isterler. şiddet görmeyi değil baş üstünde tutulmayı hak ederler. eğer normal olamıyorsan belki uzman desteğine psikolojik tedaviye ihtiyacın olabilir.

  3. cinsellik ve şiddet tam zıt yönlü kavramlar, toplum içinde bundan zevk alan kişiler bir elin parmaklarını geçmez. aykırı düşünceleriniz varsa bunları başkaları üzerinde uygulamaya çalışmak yerine, sizin gibi düşünen sizinle aynı zevkleri paylaşan bir birey bulmanız lazım. istemiyorsa sevgilinize eziyet işlence etmeyin.

Bir cevap bırakın