yastıkla sevişen kızlar çok mu zevk alıyor

Soru

sevgilimle ne zaman seks yapsak sonunda mız mızlanıyor. hiç zevk alamadım, bu son bi daha seks yapmam diyor. sorun ben miyim diyorum, sen değilsin diyor. o zaman ne ? gerçekte seks yapmak zevk vermiyormuş, bunun yerine evde yastıkla sevişse daha çok zevk alıyormuş. ne farkı var peki zevk alma konusunda diye sordum, anlat bana anlamak istiyorum dedim. yastığa sürtünürken vajinam daha iyi uyarılıyor, tam vajinaya temas ediyor tatlı tatlı yalıyor gibi oluyor, birde kontrol bende oluyor, istediğimde zevki yükseltiyorum, isteyince zevki azaltıyorum, nasıl istersem öyle sürdürüyorum, en sonunda biriktirip biriktirip öyle bir boşlama yaşıyorum ki yığılıp kalıyorum diye anlattı. beki bunları benle yapsan, üste çıkıp beni yastık niyetine kullansan, yastıkla sevişiyormuş gibi düşünsen olmaz mı dedim, denedim ama olmuyor, hem iyi sürtünme olmuyor hem dikkatim dağılıyor, her türlü yastık daha iyi diyor. yastığı bana tercih ediyor. cidden bizimkisi mi abartıyor yoksa cidden yastıkla sevişen kızlar çok mu zevk alıyor, doğru mu bunlar ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    kız söylemiş işte ne olarak anlatmış, daha ne diyelim, mastürbasyon sekse göre daha zevklı, tabi bu mast yapın demek olmuyor. çünkü mast yapmanında gelecekte cinsel sorunlara sebep olduğu biliniyor. eğer sevgilin mast yapmaya alıştı ise, ne seninle nede bir başkası ile mutlu olamaz, o mast yaptığı zevki bulamaz.

  2. 3

    vay be kızın gözünde bir yasatık kadar kıymetin yokmuş onu anladık. siz zaten cinselliğide çözmüşsünüz artık size dur diyecek yok verin coşkuyu. bu arada merak ettiğim bişi var, hangi tip yastıkları tercih ediyormuş, pamuk, sünger, elyaf, visko ? ek olarak yastık kılıfının penye olması, kumaş yada saten olması fark eder miymiş ?

Bir cevap bırakın