31 nasıl daha zevkli hale gelir

Soru

eskiden elle dokununca bile çok zevk alırdım bildiğin resmen zevkten titrerdim. şimdi eskisi gibi olmuyor ne kadar azmaya istekli olmaya çalışıyorum yine de o eski zevki bulamıyorum. 10 gün ara verdim 31 çekmedim değişen bir şey olmadı. sanki penisim eskisi kadar hassas hisli değil. madem zevk almıyorum yapmayayım bırakayım diyorum dayanamıyorum yine yapmak istiyorum. acaba farklı tekniklerle eskisi gibi 31 çekmeyi daha zevkli hale getirebilir miyim, bunun için bir tavsiyeniz olur mu ? bu arda yaşım 22, bazen zevk almak için anüsümü parmakladığım oluyor belki dildo falana da kullanabilirim ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 5

    hayır bence biraz masturbasyon ara vermelisin 10 günden fazla 😂 30 gün gibi daha fazla dayanırsan daha iyi tabi hem bedenin dinlenir çünkü illerde masturbasyon çok yapanlar tükenmişlik sendromu yaşıyor bak beni iyi dinle ara ver ama 30 gün içinde oyle sağlıklı beslen spor yapki vücut yenilenme yapsın eski zevklerine geri dönsün kendinde bi fark görmezsen bana bidaha yaz ben sana ozaman oyle masturbasyon teknikleri vericem

  2. 3

    mastürbasyon yapa yapa kendini köreltiyorsun, bunu çözmek için daha çok mastürbasyon yapıyorsun erkeklik bitiyor haberin yok. arkadaşım uyan artık, sen mast yaptıkça daha beter olacak, o penis kösele deri gibi hissiz olacak. kessen penisi hiç duymaz hale gelecek. şimdiden işini bitirmişsin, gerçek bir seks yapamya kalksan gram haz alamyacaksın, vajinayı bile hissetmeyeceksin. neyin kafası hala aymadın mı ? bişi anlamadıysan bildiğini yap koparana kadar devam et, senin işin bitmiş kimin umurunda.

  3. 2

    ben ce de sıkıntı oluşturur bakmayın biz alıştık hep o yüzden bağımlılık yaptı siz yapmayın

Bir cevap bırakın