yakın arkadaşım biseksüel olduğunu söyledi

Soru

mrb, aynı sitede oturan 3 arkadaşız, yıllardır arkadaşlarımla yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez dedikleri kıvamdayız, genelde birlikte grup takılıyoruz. futbol, spor, oyun, gezme tozma, sinema falan hep birlikte takılırız. önceki hafta sonu yine arkadaşlarla evdeydi ps’den oyun atıyorduk. bi yandan muhabbet ediyoruz mesele karı kıza geldi sevgili mevgili olayları derken arkadaşlardan biri esra vermezse vermesin biz bize takılırız dedi. öyle kulağıma gitti içimden nediyo lan bu dedim. oynamaya devam ediyordum, biri diğerini dürttü hadi söyle dedi, diğeri yok sen söyle falan, ne diceniz olum söyleyin biriniz dedim. kanka sana bişi dicez ama yanlış anlama diye başladı. bende meraklandım oyunu bıraktım karı kız işi bişi dicekler her halde diyorum, merakla bekliyorum. ikimiz varya biz biseksüeliz dedi. o ney grıpmu yapıyonuz dedim kafam çalışmıyor. biraz bakındılar bir birine, yani bir birimizle takılıyoruz dediler. bi si***n gidin adam gibi bişi anlatacaksınız anlatın taş**k geçmeyin dedim. yok zaten bu sebeple sana söylemeye çekindik. 2  yıldır ilişkimiz var dediler. bana kal geldi, ciddisiniz bak bu konuda diye sordum evet diyorlar. ne diyeyim bilemedim, biz kalkalım sen biraz bozuldun dediler. niye bu gün söylediniz madem hiç söylemeseydiniz artık size arkamı dönemem aq dedim. sonra tabi toparlanıp çıktılar. 3-4 gündür hiç konuşmadım, bunu daha sindiremedim. acayip şaşkınım ne demek ne yapmak lazım bilmiyorum ? böyle bir durumda ne yapılır ne denir ? onlardan uzaklaşmam mı lazım, hiç duymamış gibi mi yapmam lazım yada bunu kabullenip hoş görmem mi lazım ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 3

    ya bak sen bu arkadaşlarınla ilk cinsel yöneliminiz aynı diyemi arkadaş oldun yoksa kafa dengi eğlendiğin mutlu olduğun içinmi ya sana bence söylememelerinin nedeni sanırım biraz homofobiksin oyuzden seninle arkadaşlıkları bitmemesi için söylememişler ve nie bi anda söylediler dersende anlık heycanla söylemişler bana sorarsan benim için sıkıntı olmazdı arkadaşlarımın yönelimleri benim için sorun olmazdı dersen ben onlara nasıl davrancam artık kız meselesi fln konuşmucamı konuş aynı davran sonuçta gay değiller biseksüeller ve gerçekten bence böyle saçma nedenden dolayı arkadaşlığını bitirme sormak konuşmak istiyorsan yazarsın çünkü insanların böyle zamanda kafaları çok karışık oluyor

  2. 2

    hayatta herkesin prensipleri olmalı. ilkelerinize bir bakın. aynı zamanda ailenizi gözünüzün önüne getirin. eğer bunlara ters gelmiyorsa onunla görüşmeye devam edin.

Bir cevap bırakın