penis masajı sevgiliyi elle boşaltmak

Soru

merhaba, sevgilim çok ısrar ediyor oral yap diye, bende elle oynarım biraz boşalırsın, başka da bişi olmaz dedim. hay demez olaydım şimdi tutturdu o zaman ben krem alayım elle bana masaj yap öyle boşalt diye. ilk defa yapıcam daha önce hiç böyle şeyler yapmadım. çok utanıyorum, penisin başını mı tutmam lazım gövdesini mi çok sıkarsam elimi acır mı ? boşalırken ne yapacağım durayım mı devam edeyim mi ? düşünüce panikliyorum. off nasıl yapılır bu iş ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 4

  erkeğe söylencek söz mü bu şimdi senin dediğine hangi erkek hayır der 🙂 ilk önce penisi güzel bir okşa baştan yavaş yavaş arasıra penisi ağzına yalar gibi yap sonra bir kaç saniye ara ver adam biraz kudursun hadi devam et diye yalvarsın sonra aşağısını yani testislerini öp ara sıra ısır zaten bu sırada adamda zevk suyu gelmiş olur 🙂

  • 5

   burcu hanım beni bile tahrik ettiniz yazarak. aynen anlattığınız gibi ooması gerekir.

 2. 6

  @love-burcu ‘nun söylediklerine aynen katılıyorum başka söyleyeceğim birşey yoktur😊 @love-burcu keşke sevgilum olsannn🙈 ekleme yaparsak boşalırken kaçma sevgilinden 🥒 tutmaya devam et:)

 3. 3

  kremden çok kaliteli ve kokulu kayganlaştırıcılar ile mastürbasyon yapmasına yardım edebilirsiniz. penisin en tahrik olan bölümü penis başı ile derinin birleştiği çevredir, bunların en hassas olan noktası ise penis başının altında kalan noktadır. penisi tuttuğunuz zaman karşınızda kalacak olan nokta. penis başı ile gövdesinin birleştiği noktaları uyardığınız sürece boşalma süreci daha da hızlanma ihtimali söz konusu. fakat kayganlaştırıcı kullanımı ile birlikte çok sıkmadan bütün bir penisi tek kolay bir yukarı aşağı hareketi ile uyarabilirsiniz. belki de kendine öz güveni yerine gelsin diye çift elle de yapabilirsiniz. aşağıdan kavrayabildiğiniz en dip noktadan bir elle, diğer el ise üstünde kalacak şekilde iki elle de yapabilirsiniz. isteğe bağlı olarak testislerine de dokunabilirsiniz. oral seks yapıp yapmamak sizin tercihinize kalmış olmakla birlikte sağlık açısından hijyenik olması önemli. ama sadece oral için değil, bir anda karşınıza çıkan bir penisin deli gibi testesteron ve apış arası kokması ve temiz olmaması mevzuatına karşı mastürbasyon öncesinde de partnerinizden penisi ve genital bölge temizliğini güzelce yapmasını isteyebilirsiniz. umarım yardımcı olmuştur.

  • 2

   teferruatlıca açıklamış. ilave edeceğim bir şey yok. kadın da yavaş yavaş ve tutku dolu yapıyorsa zaten erkek kendiliğinden boşalır.. :…)

Bir cevap bırakın